• Krátkometrážní

Nespoutaný Django (2012)

Zklamání. Je vidět že stačí nálepka Tarantino. Jackson zase přehrává až je to otravný, Foxx je průměrnej herec. Waltz a DiCaprio potěšili. Jinak by si to zasloužilo tak o půl hodiny prostříhat. Mezi 3 a 4 *. Ale 38. nejlepší film? haha

Jsem číslo čtyři (2011)

Twilight hadr. A největší schopností hlavního hrdiny je, že si může rukama posvítit na cestu.

Warrior (2011)

Hardy je bůh !

Expendables: Postradatelní (2010)

Digitál v tom filmu strašně smrdí... digitální krev, digitální lasery, digitální oheň, digitální výbuchy, digitální trosky. Ale jak se může film nelíbit, když na sebe štěká jednu hlášku za druhou Stallone, Willis a Schwarzenegger najednou?

Frozen (2010)

Je to asi stejná nuda, jako když jedete výtahem a sledujete, jak pomalu projíždíte patra. Prostě hodinu a půl pozorovat tři lidi (vlastně pak už jen dva) sedící na sedačce ani zábava bejt nemůže. Boredom. Zhruba po hodině jsem už jen kousal láhev s pitím. Btw scéna s uvolněným šroubem už je jen taková perlička idiotismu :)

Kick-Ass (2010)

První půlka slušná druhá už dost slabá, nemastný finále, ale na druhou stranu potěší odkazy typu Cody v range roveru (Layer Cake). Jo a co ve filmech nesnášim, jsou malý děti, který se chovaj a mluvěj, jako by jim bylo o 10 let víc, je to hrozně protivný....

Machete (2010)

Když mi někdo něco cpe pořád dokola, prostě to začne nudit.

Město (2010)

Affleck neumí hrát, ale skvěle to zachránil Jeremy Renner. 70%

Muž ve stínu (2010)

Ten konec s lístkem a stránkami ve větru je parádní