• Pohádka

Princ a pruďas (2011)

Od filmu sem dostala přesně to co jsem čekala - nenáročný, místy stupidní humor a parodii na fantasy. No a taky něco navíc a to hlavně po trikové stránce. Snad jen tu minotaurovu trofej si mohli tvůrci odpustit.

Hamlet (1948)

Miluji Shakespeara a co může být lepší než opravdu dobře zfilmovaný Hamlet? Herecké výkony naprosto ůžesné, scénář mírně upraven, ale tak, že to hře neubližuje, ale právě naopak a to korunovaný kulisama, které mě celou dobu naprosto uchvacovaly

Dračí past (2009) odpad!

tento film ve mě nezanechal vůbec žádné dojmy - ani kladné a ani záporné, ale i pres to jsem se snažila najít nějaký duvod pro jednu hvězdičku - marně, není tu nic co by se dalo nějak ocenit , no možná, ale opravdu jen možná by jsi zasloužil ten drak a onen nápad s tím, že draci se nelíhnou z vajec, ale po vzoru Goa’uldů se vyvíjí v lidském těle, i dyž teda jen po dobu pár dnů, bez vědomí nositele a nakonec se z něj vyklubou jak predátor( jenže toto tam je pouze popsáno slovy, takže ani klubání se bucifala z žaludku sličné elfky se nedočkáte)

Trable v ráji (2009)

Je to průměrná komedie s několika povedenýmy momenty, která byla přesně taková jakou jsem ji čekala a která ničím nepřekvapila - omlouvám se překvapila, čekala jsem, že minimálně jeden z těch párů to zabalí a místo toho se dohromady dal i pár, kterej byl rozvedej a po celou dobu tam vlastně byl zastoupen jen z padesáti procent.... no lepší konec nemá ani kdejaká pohádka

Sněhurka (ne)šťastná až navěky (2009)

Tak hrozný to muselo být úmyslně, říkejte si kdo chcete co chcete, ale tenhle film je tak příšernej, že to ti tvůrci museli udělat opravdu na truc, protože, když už si myslíte, že vás nic nemůže překvapit, vyskytne se tam něco ještě horšího

Lambada! Zakázaný tanec (1990)

nedávno jsem si to znovu po několika letech pustila a absolutně nechápu co se mi na tom před tím tak líbilo!!!!! Dvě * dávám jen a pouze z nostalgie

Pod jednou střechou (2010)

Co jste od toho čekali? Já počítala s romantickou klasikou - dostanou dítě, zamilujou se, pak nějaký ten rozchod a happy end a toho jsem se dočkala.

Kull dobyvatel (1997)

ok je to blbost, děj nic moc, herecké výkony, kamera atd. stojí za starou belu, ale mě osobně dostává na plné čáře hudba, takže u tohoto filmu zavřu oči a poslouchám

Okolo ohně (1998)

chlapec má traumata po srti matky a tak se deset let po její smrti uchýlí k uklidnujícím látkám a když se nepohodne s otcem rtak uteče z domu, nakonec se uchýlí k prodeji drog a to vše jen pro to, aby zjistil že s jeho matkou to nebylo tak jak si myslel, ale musí se nechat, že pár dobrý okamžiků a hereckých výkonů tenhle film měl

Exmanželka za odměnu (2010)

Od tohohle filmu jsem čekala něco podobného jako od zatím spolu zatím živí, ale musím říct, že mě překvapil a to jak povedetějším scénářem tak hlavně lepšítitulní dvojicí, mezi Gerardem a Jenifer to opravdu funguje