• Pohádka

Maffiósso (1998)

Ač hamba mi tak sem to viděla dříve než Kmotra

Lovci dinosaurů (2005)

uznávám, že film je hroznej, at jde o efekty, herce, režii, střih........, ale co se mu nemůže upřít je nápad a podstata filmu

Deset důvodů, proč tě nenávidím (1999)

Správně trhlé, obsahujíci přiměřený počet teenegerovských vtípků, postav vyměnujících si ironické věty, parodující studentstvo, rodičovsto i učitelstvo a to vše bez jediného vtipu o hovně, které se v posledních letech u komedií podobného stylu oběvují.

Casanova (2005)

Víte co je na tom filmu super? Že všichni dostanou co chtějí- panna si chce vzít Casanovu, on si chce vzít jinou dívku, ale její matka by byla ráda za snatek s řezníkem a její bratr by si chtěl vzít onu pannu co si má vzít Casanivu. Jo a ještě je tam Jeremy, co chce Casanovu dostat na šibenici. A všem se jejich sen splní. Casanova díky Jeremymu skončí na šibenici a sbalí dívku svých snů, její matka dosáhne svatby s řezníkem a její bratr dobude pannu, které se splní sen dotáhnout Casanovu k oltáři. Ano není to jednoduchý, ale všem se splní jejich sny...

Speed Racer (2008)

Děj ucházejcí, na styl a barvy sem si zvykla, závody opravdu povedené, s oslavou síly rodiny sem se smířila, ale co jsem opravdu nepochopila proč tam pořád rvali toho kluka! Speed se dozvídá jednu z nejhorších věcí svého života a do toho kluk s opicí(oba nejspíš předávkovaní cukrem) dělaj bordel po továrně, Speed si vychutnává vítězství a zase ten kluk s opicí.... Chápu že kluci chtěli zachovat ráz seriálu(nikdy sem jej neviděla) ale tohle mohli vynechat

Tvoje, moje a naše (2005)

Když není po ruce nic lepšího a vypnete mozek tak si to možná i užijete

Alenka v říši divů (2010)

70% něco málo tomu chybělo, nevím co ale nebylo to tam, ale pohádka to není špatná.

Rosamunde Pilcher - Šípy lásky (2008) (epizoda) odpad!

německý romantický filmy nesou dobrý, to je pravda, ale v tomhle se teda předvedli(no spiš nepředvedli) zatím je to to nejhorší co sem od našicj západních sousedů viděla