Bílé peklo (2001)

Tak tento film byla naprostá pohádka. To bylo něco neuvěřitelného, prostě skvělý herecký výkon Bernharda Bettermanna. Já německé filmy zrovna nemusím, ale tento byl jeden z nejlepší co sem viděl. Film trval 2 a půl hodiny, ale ty uteklty jak voda. Prostě film byl parádní. Jediné co mi tak trochu vadilo byl ten konec, to mi připadalo jako by konec natočil nějaký americký režisér co se specializuje na romantické filmy.

Vesnice (2004)

Nevím co k tomuto filmu mám napsat. Jedni ho tady vyzdvihujou a druzí schazujou. Podle mě byl film podprůměrných. Chtěl sem dát 2** ale velmi se mi líbil konec tak sem se rozhodl přidat ještě jednul. Chvílemi mě opravdu nudil a chtěl sem ho vypnout, ale nakonec sem se přemohl a kvůli tomu konci sem udělal dobře. Myslel sem si že je to horor, ale tam nic hororového není. Prostě střed.

Leon (1994)

Nejlepší film s Jeanem Renem jaký jsem kdy viděl. To bylo naprosto něco úžasného. Skvělý scénář, kamera i režie. Jeden z nejlepší akčních filmů všech dob.Prostě naprostá špička.Tento film už nejde dál vyjádřit slovy. Kdo neviděl, tak až se urychleně podívá.

Terminál (2004)

Tom Hanks v další ze skvělých rolí. K tomu se přidává pan Spielberg a Catherine Zeta-Jones. I když nevím jak může někdo žít na letišti 10 měsíců, ale ten nápad mě naprosto fascinoval. Dobrý vtip a opravdu nenudil.Opravdu skvělý film s pěti *****.

Noc s nabroušenou břitvou (2003)

Opravdu nevim. Jeden z těch lepších hororů, na které se dalo dívat. Ale kdybych věděl co se nakonec stane tak film 15 minut před koncem vypnu. Protože to co jsem viděl mi naprosto nedávalo smysl.Za to strhám 1* a pak za ten scénář, který se mi moc nelíbil další 1*. Podle mě takový průměr.

Království (2007)

Podle mě toto byla opravdu pecka. Film byl naprosto úžasný a Jamie Foxx je prostě borec. A nejlepší na tom je ten konec a vlastně vůbec celý film. A skvělá režie Berga.5*

Přeber si to (1999)

Já mám gangsterky rád, takže se mi film líbil. Opět výtečný Robert De Niro a i Billy Crystal. Podle mě skvělá komedie kde se docela dobře pobavíte.

Da Ali G Show (2003) (seriál)

Sacha Baron Cohen je prostě borec!! Nemám co bych více dodal.5*

Akta X (1993) (seriál)

První série byla jednoznačně nejlepší, ale další postupně slábly a slábly. Ale Mulder a Sculyová jsou prostě machři a musím dát 5*.

Mr. Bean (1990) (seriál)

Každý díl je naprosto úžasný. Rowan Atkinson je v téhle roli úplně neskutečně vynikájící, hrát to někdo jiný, tak by to stálo za prd.