13. komnata - 13. komnata Tomio Okamury (2009) (epizoda)

...pan Okamurasan je rozhodně sympaťák a určitě to neměl v mládí lehké, jenom mi přijde, že se mu to nelehké dětství nijak negativně nepromítá do dnešního života - tváří se spokojeně, zřejmě je docela úspěšný, nekoktá ani se nepočurává - už je to všechno za ním... tak si říkám, jestli by nebyla zajímavější (a hlavně temnější) 13. komnata toho jeho kámoše z dětského domova...... P.S. po více než 5 letech: již dávno jsem samozřejmě názor na pana Okamurasana přehodnotil - nyní už víme, že se počurává stále.

28 dní poté (2002)

...no to byla ale dlouhá reklama na Pepsi! :-P .......... Naštěstí je kolem ní vybudovaný docela solidní ze začátku katastrofický film, ke konci thriller, průběžně horor... no "horor"? Dost divný horor - několikrát je napětí vybičované k nesnesitelné úrovni, jenže pak se NIC nestane.. pffffffff. A neobešlo by se to bez všech těch zombies? No možná tam přece jenom patří, aby se nakonec ukázalo, že největší zrůdy jsou přece lidi... v tom se dá najít podoba s Darabontovou Mlhou, narozdíl od ní tady scénář ani herecké výkony rozhodně nekulhají tak, aby se za ně člověk musel stydět.

3-iron (2004)

Kim Ki-duk tentokrát kolem mě našlapoval jen zlehka, nebyla to žádná rána golfovým míčkem do hlavy... A asi až s odstupem si uvědomuju, že ve mně otiskl emoci sice tichou a nenápadnou, ale silnější, než se prvně zdálo.

6 kroků od sebe (2013)

nápad funguje.. jenom škoda, že po emočně nestabilní punkerce a sympatickém truhlářovi - emigrantovi, už nikdo opravdu zajímavý nepřijde...