Jak přicházejí sny (1998)

Takhle si já představuju, že by mohl vypadat posmrtný život a myslete si co chcete. Celé to působí jako impresionistické veledílo. I po smrti existují pravidla, to jak někdo přijde nebo nepřijde do nebe. Líbilo se mi to a vzhledem k situaci,ve které jsem na to koukal, jsem si rád a s chutí zabulil

Vrtěti psem (1997)

Vrtěti psem aneb jak se tvoří mystifikace, z lidí dělají loutky a zakrývá skutečnost. Film doporučuju pustit ve chvílích, kdy ve zbytku republiky případně jiného státu, probíhá volební kampaň. Pak už si nebudete jistí ani tím pověstným nosem mezi očima

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

V průběhu třetí série je třeba zvýšit hodnocení na plný počet. Doufám, že stejně kvalitní budou i další série a těším se na ně už teď. Aby bylo hodnocení objektivní projíždím i první a druhou sérii a vysoká laťka se směrem dolů rozhodně nehýbá, ba ani se tím směrem nechvěje

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Máme tady 5. sérii a trošku mi přijde, jako bychom začali ztrácet dech. Pro ty, kteří ještě neviděli - pokud se hned na začátku smíříte s tím, že než uvidíte matku rozhodně si počkáte, pak si k hodnocení připočtěte ještě jeden bodík. Jinak hlášek a vtipných situací je tu doslova na kila. Líbí se mi i spojení s reálným světem, kdy se objevují stránky, které jsou zmíněny v seriálu případně, je vydán Bro Code

40 let panic (2005)

Po přečtení předchozích komentářů jsem čekal něco výjimečně vtipného. Možná mám jiný smysl pro humor, ale tohle byla doslova tragédie. Většina gagů z prodejny se odehrávala ve smyslu fuck the goat (or other animals). Závěrečná scéna, kdy se bývalý panic skotačením po louce snaží dát najevo, že se znovu narodil jen završuje trapnost tohohle snímku. Jedna hvězdička za scénku s kondomy, ale to je tak všechno.