Souboj Titánů (1981)

Vzhledem k tomu, že jsem měl tu čest zhlédnout i novou verzi, je třeba dát klasice o hvězdičku vyšší hodnocení a dostat je tak do pater nejvyšších. Příběh, to je oč tu běží!

Souboj Titánů (2010)

Kdo se u filmu nezasmál, ať hodí kamenem..Nic neslyším. Pokud jste viděli původní verzi Souboje titánů a nyní tuhle, asi určitě oceníte starou dobrou klasiku, která do o pouhých 12 minut delší stopáže dokázala nadupat mnohem zajímavější a propracovaný příběh. Nový souboj se původní linie nedrží úplně, nicméně ji celkem okatě vykrádá. V průběhu si budete klást jednu zásadní otázku - Proč? Nechci tady moc odhalovat příběh, když už se s ním v Hollywoodu tak nadřeli. Shrnu to tak, že na efekty se koukat dá, nečekejte mnoho, nebudete zklamaní. Bohužel tolik proklamované souboje jsou zmatené nejen v první řadě kina, ale bohužel i v těch vyšších. Z hereckých výkonů, pokud lze tohoto spojení použít, mne zaujal Hádes..S poznámkou neberte to moc vážně, přeji příjemný zážitek ať už jste pán nebo kmán

Karlík a továrna na čokoládu (2005)

Kdybych před mnoha lety neviděl původního Karlíka, hodnocení by bylo vyšší. Děj je samozřejmě prakticky totožný, a i když Umpa Lumpové nahráli nové písničky a udělali pár remixů, na vyšší hodnocení to není. Je to krásné, barevné, ale už jsem to jednou kdysi dávno viděl. A tak se to spíš podobá stejnému lízátku, které si už dlouho kupujete, které je však nyní nově zabalené do hezčího obalu, ale chutná pořád stejně a je dražší.3+

Bruno (2009)

Pokud jste viděli Borata a i když jste si říkali, že tohle přece není možné, tak se Vám stejně líbil. Určitě se podíváte a podívejte i na Bruna. Protože po shlédnutí si budete říkat, jestli bude další něco jako pokračování, co v něm probůh bude. Osobně se mi nejvíce líbil rozhovor s knězem nebo Harrisonem Fordem ;-), některé další scény už z hlavy nevymažete a jestli tak u slabších povah za pomoci zdatného psychoANALytika

Muž roku (2006)

Oproti Vrtěti psem slabé a míra mystifikace se projeví jako nedostatečná resp. vůbec žádná. Jediné, co si možná odnesete z tohoto filmu bude pár vtipných komentářů a nebo vtip o Hitlerovi.

Medvídek (2007)

Opět spojení Hřebejk-Macháček, opět průměr. Člověk se zasměje to ano, ale po skončení filmu máte spíš chuť projet mobil své milé, než pocit uspokojení z toho, že to nebyl úplně zbytečný čas strávený u filmu

Nestyda (2008)

Bohužel mi přijde, že podobých filmů z českých končin už jsem viděl víc. Všude samá nevěra, rozvody, nemanželské děti a většinou bohužel i stejná sestava herců. Macháčka jako herce mám rád a byl jsem rád, že Liška tady nehrál tradičního idiota. Emílie Vašáryová je okouzlující a hudební podbarvení filmu si samo o sobě s klidem zaslouží hvězdičku. Nakonec jde o český průměr, který diváka sobotního večerního vysílání neurazí.

Hospoda (1996) (seriál)

Oproti ostatním dalo by se říct současným českým seriálům vtipné a dobré

Soukromé pasti (2008) (seriál)

Nebojím se dát 4*, protože tenhle cyklus se s klidem mohl objevit i na veřejnoprávní televizi. Příběhy se mi líbily, stejně tak jejich obsazení. Jediná škoda, že se natočilo tak málo dílů. V současné záplavě velmi křehkých ordinačních přešlapů v ulici příjemné překvapení