Green Room (2015)

Musím ísť o * hore, pretože na druhý pokus to nakoniec všetko dávalo slušný zmysel.

Na sever Severozápadní linkou (1959)

Myslím si, že tri hviezdy by boli príliš málo. Áno, dnes sa točí množstvo podobných, možno aj lepších filmov s témou špiónov, dvojitých špiónov, CIA, FBI, NSA a všetkých možných trojpísmenkových agentúr, ale keď vezmeme v úvahu hlavne rok vzniku, tak je toto skutočný klenot.

Spojenci (2016)

Typický priemer, ktorý zaujme hlavne retro atmosférou v podobe 2.svetovej a mojej obľúbenej Lizzy. Slušné, ale ničím výnimočné.

Kredenc (2014) (pořad)

Nabumbáme sa? Toto je niekedy tak zlé a inokedy až totálne hrozné, že čuduj sa svet ono to funguje.

Kingsman: Tajná služba (2014)

Jediná hviezda za Samuela a to ostatné gýč, gýč a zas len predvídateľný klasický šablónový gýč!

Nedotknutelní (2011) odpad!

Typický galský černoch, ktorý v živote robiť nebude. Maximálne tlačiť vozík s nesympatickým rainmanom a predstierať, že všetko je nakoniec ružové a aj na hnoji svieti dúha. Kam ta Európa speje?

Moje tlustá řecká svatba 2 (2016)

Sorry, ale pochybujem v logickosť filmu ako takého. Tatko šmoula sa nepoučil po tom všetkom a stále neprestane pchať nos do vydaja (tentokrát vnučky) svojich potomkov. A banálnosť zápletky? No fajn..

Diya Aur Baati Hum (2011) (seriál) odpad!

Preafektovaní herci, ktorí mi pripomínajú nafetovaných debilov s nepríčetným pohľadom nevedno kam. Grátis tu máme tie nekonečné detaily zamrznutej kamery, akýkoľvek dej samozrejme absentuje a tá nervová hudba? Tá hudba!

Vyměněné osudy (2014) (seriál) odpad!

Náhodou pozretých 10/15 minút a.. Nie, toto skutočne je podpriemer pre normálneho človeka s IQ vyšším, než má vysávač.