Barack Obama: Koncert 2009 (2009) (koncert) odpad!

JA, legenda Barack som váš prezident a vy, politicky "neangažovaní" speváci, herci a podobný výkvet nielen Ameriky ste sa ukázali..

Vodní svět (1995)

Nie až tak príliš vzdialená budúcnosť. Akurát nechápem ten rozpočet. Čo na tomto filme mohlo stáť 175mega? Snáď nie ta voda..

Jméno (2012)

Jedno meno, jedna hviezda. Viac si to nezaslúži ani náhodou.

Zúčtování (2016) odpad!

Sú filmy uveriteľné a tie druhé. No tipnite si, do ktorej asi tak patrí tento o autistovi(!!!!), ktorý okrem účtovníctva zvláda streľbu a boj zblízka na profi úrovni (áno vážení, nerobím si prdel). Jedná sa jednoducho o ťažko vstrebateľnú záležitosť, kde scenáristi opäť dokázali nemožné a to fakt, že som nevydržal takúto sra.ku ani dopozerať. Tie 4/5* hodnotenia to akože vážne? Ste všetci autisti alebo od narodenia účtovníci ako Ben?

Obr Dobr (2016)

Tak na Spielberga je to ťažký priemer. Beriem to, že aj majstrovi už došla para. Žiaľ pre diváka. Názov by som ale pozmenil z BFG na WTF.

Ben Hur (2016) odpad!

Ďalší zbytočný remake. Aké tragické. Fakt čistá lobotómia a škoda strácať čas dlhým komentárom.

Sedm statečných (2016) odpad!

Dnešný Hwood sa na viac, než na remake nesmrteľného kultu nezmôže? Fakt nuda a nechápem potrebu ničiť legendu takýmto spôsobom. Hold asi vymrela originalita a hlavne scenáristi..

Gravitace (2013)

Po druhom sledovaní musím ísť žiaľ s hodnotením smerom nadol. Fakt, okrem 10tich minút nárazu s raketoplánom tu niet nič zaujímavého a hodnotného okrem otravnej vystresovanej Sandry. Jednu * dávam za Clooneyho a jeho statočnosť obetovať sa pre úspech filmu, či záchranu skoro 100% nudy. Top 5* hodnotenia nechápem, ale tak, niekomu holt stačí ku spokojnosti z filmu misa pukancov a presladená kola v kine..