• Romantický

Meng yi tian qi (2020) (seriál)

Velmi zajímavý námět, který rozhodně nezklame, ale ani ve vás nezanechá extra silné pocity. Dávám zaslouženě 4*, protože myslím, že kdybych dala o jednu méně, pak bych této sérii křivdila. Něco k filmů (nebojte, vyhnu se spoilerům) - ze začátku je zajímavé, jakými situacemi si hlavní hrdinka, či zda chcete převlečený hrdina, musí procházet. Mnohdy i vtipné situace, ze kterých se kolikrát dostane jen díky své výřečnosti. Na druhé straně přísný, i přímý, mladý kapitán, kterého pronásledují noční můry. Zvládne jej doktor vyléčit? Později se do toho zamotají city - jak by ne, když má jít o romantiku, na kterou divák rád počká - a i trochu taškaření (politika, rodina, atd., však to znáte). :D Co se týká konce, byla jsem fakt nervózní, jak to dopadne. Snad jsem byla ještě víc nervóznější, než když jsem čekala, kdy a jak přijde na to, že je to doktor... doktorka. :D Trochu mě mrzelo, jak skrýval pravdu, ale po shlédnutí posledních minut, jsem jej pochopila. To je asi vše, co bych k tomu dodala. Přeji příjemnou podívanou, :)