Dokonalý trik (2006)

Souboj dvou kolegů poháněný pomstou a ctižádostí je dobré téma, navíc film je výborně zpracovaný a zajímavé je i zasazení do prostředí magie. 125 minut proletělo a já jsem se nestačil divit. Jediné co mi trošku vadilo byla postava Nikola Tesly, ale nevím přesně proč. Každopádně pro mně jasná 5* záležitost.

Medvídek (2007)

MOžná to není nic,než "konverzačka", ale se skvěle napsanými charaktery. Líbí se mi způsob zachycení osudů i osudy samé. Šestice kamarádů, jrjichž životy se mění a ukazuje se jak se s tím kdo dokáže srovnat. Na druhou stranu je tragikomedie v české tvorbě už spíše široký základ, než jeden ze žánrů.

Futurama: Fialový trpaslík (2009) (video kompilace)

Obávám se, že 90 minut je na Futuramu potažmo její tvůrce moc. Po tomto filmu už to mohu říci zcela otevřeně. Samozřejmě, jsou tam momenty, kterým se rádi zasmějete, ale nějaké silnější souvislosti, nebo nedejbože hlubší děj, to ne! A z mnoha situací se jistě dalo vymáčknout víc..Bender na pokerovém turnaji?! Na tom by se snad dal postavit i celý film, bohužel to tak ani zdaleka není. Dávám 3, protože jsem velký fanda a těším se na nové díly seriálu.

RocknRolla (2008)

No místy to bylo možná trošku překombinované, ale nic nepřekonatelného. U toho filmu jsem se opravdu nenudil!

Nebezpečná známost (2002)

Nevím, ale nebylo to tady už někdy? Opravdu nic nového! Palec dolů a 2*.

Saturnin (1994)

Knihu jsem bohužel pro film četl, od toho se odvíjí hodnocení, ale určitě stojí za vidění.

VALL-I (2008)

3* za zpracování, ale upřímě jsem čekal mnohem více.

Comeback (2008) (seriál)

Řekl bych, že tento typ "za-každou-cenu-vtipných" seriálů už, chválabohu, leží v propadlišti dějin. Nevím jak někoho může bavit takto nepřirozené a umělé chování postav, které zkazí sebelepší vtip. Mně každopádně ne a v porovnání se zahraniční konkurencí je to opravdová žumpa.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Dobrý seriál, jen mi postupem času a s přibývajícími díly připadá, že by to chtělo přijít s něčím novým. I tak ale jeden z lepších. /// Pozvu ji. Dáme si jídlo...zadiskutujeme. Zadiskutujeme?? My nediskutujeme! Alespoň ne offline.

Účastníci zájezdu (2006)

Nevím, jako sebeironický film, kterým tento snímek jistě měl být to není špatné, ale obávám se, že potenciál je mnohem větší. Jako komedie je to fajn, jen díky Liškovi a Chobotovi což je bohužel jen velice krátký čas. Ostatní náplň filmu mně vůbec neoslovila.