Vánoce pod jmelím (2022)

Buď vás to chytne, a nebo ne. Nic mezi. Já na to koukal s rodinou a moc nás to bavilo. (: Jediná výtka je, že by tu mohlo být více těch Vánoc. Sníh je jen v posledních pár minutách a opravdu to nedostačuje k právu pojmenovat film "Vánoce" pod jmelím.

Selena Gomez: My Mind & Me (2022)

Naprosto neuvěřitelný. Celý dokument je tak upřímný a reálný, že vás to tak neskutečně vtáhne, že se mi to v takovém měřítku ještě nikdy v životě nestalo. Nikdo si nezaslouží projít takovým peklem, jako si prošla a stále prochází Selena. Nechci tu psát nic konkrétního, co se ve filmu stalo, protože si to musí každý zažít sám, ale je to fakt hodně silný kafe. Moc všem doporučuju pustit si tento dokument. V hodně ohledech by vám to mohlo pomoci a třeba vás to i něco nového naučit, co se týče psychického zdraví. Nedá se dát méně jak pět hvězd.

Pán prstenů: Prsteny moci - Na moři (2022) (epizoda)

Druhý díl si pořád drží stejný level, jako ten první. Nemůžu si pomoct, ale mně se to prostě strašně líbí. To jak jsou ty vizuály zpracovaný je něco tak neskutečně pěknýho, že to snad ani není možný. Část s trpaslíky byla fakt skvělá a moc se těším, jak se vyvine dějová linka Galadriel.

Pán prstenů: Prsteny moci - Stín minulosti (2022) (epizoda)

Naprostá nádhera. Každičký moment jsem si užíval a nebyla by ani jediná chvíle, kdy by tomu tak nebylo. Před sledováním jsem si projel pár recenzí, které tu jsou a říkal jsem si, že to asi nebude tak dobrý, jako původní triologie, ale opak je pravdou. Po sledování prvního dílu jsem se sem vydal s neskutečným údivem, jak jsou někteří lidé omezení. První díl Prstenů moci je naprosto famózní a rozhodně si nenechám ujít další díly. Uvídíme, jestli se kvalita udrží, každopádně tu zatím není jediná věc, která by mě donutila dát méně jak 5 hvězd.

Jen vraždy v budově - Kdopak se dívá? (2022) (epizoda)

Řezal jsem se smíchy celou epizodu. Lucy je tak výstižný charakter pro dnešní děti, že to ani není možný. Zároveň naprosto úžasné herecké schopnosti té herečky, konec byl neskutečný. Zatím nejlepší epizoda této série.

Misfits: Zmetci - Série 5 (2013) (série)

Pustit si čtvrtou a pátou sérii mi trvalo několik let a jsem na sebe naštvanej, že jsem to neudělal dřív. Ačkoliv byly tyto série slabší než první tři, byly super! Finále této série bylo úžasný!! Dokonce by mi vůbec nevadilo pustit si sérii šestou. Škoda, že další už nevyšla. O to víc ale oceňuji tuto poslední sérii.

Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství (2022)

Naprosto nechápu komentáře, které zde někteří lidé mají. Film byl naprosto úžasný. Líbil se mi snad ze všech tří filmů v této sérii nejvíce. Asi jsem méně náročný divák, ale užil jsem si každou minutu. Od začátku do konce panovala ve filmu perfektní atmosféra a dlouho už jsem se necítil takhle bezmocný, šťastný, ale i smutný zároveň. Za mě jednoznačně nejlepší díl z Fantastických zvířat.

Misfits: Zmetci - Epizoda 8 (2013) (epizoda)

Misfits: Zmetci - Epizoda 5 (2013) (epizoda)

Scény na schodišti s Finnem a Rudym + konfrontace Jess na střeše mě totálně rozsekaly, ale na celkový námět tohoto dílu to nemá. Dlouho jsem se takhle nezamyslel nad něčím, jako dnes. Vtipný, ale silný díl.