Aillaendeu - Season 2 (2023) (série)

V druhej sérii sa wow efekt mierne vytratil a kvalita ide mierne dolu , ale posledne dva diely sú nabité emóciami a akciou, takže celkový dojem sa ku koncu vylepšuje. Inak platí všetko ostatné, čo som uviedla v prvej sérii. P.s.: Pevne verím v pokračovanie.

Shineui (2012) (seriál)

Veľa ľudí tento seriál chváli, ale podľa nič moc. Čo môžem vyzdvihnúť, je kráľovská dvojica, hlavný záporný hrdina a tiež doktorka svoje úlohy zvládli, ale čo generál? Lee Min Ho nijako nezaujal, bol fádny, mdlý, v niektorých situáciách smiešny. Po čase mi vadila tá jeho monotónnosť v hlase. Kostýmy chválim, výnimkou je brnenie Woodalchi, ktoré vyzerá plastovo. Tiež filmárom ušlo kopec nelogickostí a chýb. Celkovo pre mňa príliš dlhé a únavné.

Vlčí lov (2022)

Tak po litroch krvi a 1,5 hodine vraždenie prehovoril aj hlavný hrdina a my sme zistili, že v tomto filme je pointov naozaj vraždenie. Pretože o nič iné tu nejde, je to postupné vyhladenie celej posádky, väzňov, policajtov a na konci aj "vlkov". Kto sa chce na tento film pozrieť, musí byť pripravený na to, že skvelé obsadenie ešte nezaručuje dobrý film.

Kakafukaka: Kodžirase otona no sharehouse (2019) (seriál)

Mám dojem, že sa začínam vyžívať v týraní sa. Toto bola taká hlúposť, hrozní herci, hrozný príbeh, priemerná kamera, zlá hudba. Prečo si toto robím fakt neviem....

Takane to Hana (2019) (seriál)

Jeden z mála japonských seriálov, ktorý vo mne nevyvoláva pocit znechutenia. Je to milé a miestami sa to snaží byť aj vtipné. Výkony hercov príjemné, obzvlášť musím pochváliť scenáristov, ktorí nezmenili hlavnému hrdinovi charakter počas celého seriálu, a teda sme sa nestretli s efektom, ktorý často vídať a to, že sa pokruteny charakter postupne napraví a na konci seriálu vidíme úplne inú osobnosť. Tu je hlavný hrdina arogantný, namyslený narcis, ktorý si robí čo chce a pekne mu túto povahu nechali až dokonca. Za to tlieskam.

Yumieui Sepodeul - Season 1 (2021) (série)

Ja neviem, pre mňa je záver sklamaním, pokiaľ bola Yumi u Wunga na prvom mieste, prečo sa s ňou rozišiel? Inak sa seriálu nedá odoprieť originalita a dobré herecké výkony.

Vlak do Pusanu (2016)

Mam rada Svetovú vojnu Z , inak nie som veľmi na tento žáner, ale Vlak je zrovnatelny, pokiaľ nie lepší, ako Svetová vojna. Pre mňa to bolo prijemne prekvanie. Hlavne ma potešilo, že tam nie sú klasické lakačky, ako v amerických filmoch. Dej bol vlastne celý o akcii, ktorá pôsobila veľmi prirodzene, herecké výkony boli slušné, hudba vhodné zvolená. Kľudne sa k tomuto filmu vrátim.

Gimyohan gajok (2019)

Konečne zombie film, pri ktorom som sa nemusela báť, že si cvrknem strachom, ale skorej, že si cvrknem od smiechu. Podľa mňa vydarená oddychovka, pri ktorej netreba rozmýšľať, len si užívať film. Za mňa palec hore.

My Little Happiness (2021) (seriál)

Podľa mňa príjemný seriál, ktorý plynulo odsýpa bez nejakých dramatických zvratov a extrémnych zaporakov, verím, že takto nejako sa môžu vyvíjať niektoré vzťahy. Určite to moju dušičku potešilo a oblažilo, ale či sa k tomuto seriálu niekedy vrátim? Asi nie. No tým nechcem nikoho odradiť, pretože to romantické osôbky určite poteší.

Děti Slunce (2016) (seriál)

Pre mňa výborné herecké výkony, pekný príbeh, dobrý koniec, veľa pekných pohľadov na behajúcich vojakov,.....tak čo mi chýbalo k 5*? Aha, už viem, boli to tie nelogickosti, ktoré tam boli nasilu nacpané, ako napríklad, keď Song Joon Ki po oživovaní začne behať po nemocnici akoby nič!!! Ale inak som potešená:)

Časové pásmo bylo změněno