Hrdina (2002)

Tyto filmy jsem nikdy nemusel. Chápu, že je to legenda, ale to zde musejí létat lidé po stromech a chodit po hladině jezera ?? Nicméně Hrdina mě nadchl jak po vizuální stránce, tak i příběhem (a nesmím také zapomenout na impozantní Qinovu armádu). Spoiler!!Když zemřel Zlomený meč se Sněhovou vločkou - byl jsem dojatý, ale když zabili Bezejmeného, tak jsem byl tak trochu zklamaný ( čekal jsem trochu jinačí konec). Rozhodně je to lepší než Tygr a drak.

Happy End (2003) odpad!

U filmu jsem usínal od začátku do konce. Byla to neskutečná nuda. Když jsem si pak přečetl, že je to romantická komedie musel jsem se smát. Romantika trochu jo, ale komedie - ani náhodou. Nevýrazní herci, trapné scény .... a vůbec byla to hrůza.

Malý Nicky - Satan Junior (2000)

Nemám rád když ze sebe někdo dělá mentála a navíc se při tom jako mentál tváří a jako mentál mluví. Nicméně u filmu se dá docela dobře zasmát. Dvojice metalistů tomu dodává ten správný náboj. Ale třešnička na dortu byl Ozzy - to jak ukousl tomu netopýrovi hlavu to je kapitola sama o sobě :D . Můj názor : Dá se zkouknou, ale pohled na Sandlera, který ze sebe dělá debila je otřesný.

A proč já? (2005)

Musím se přiznat, že jsem byl otrávený už z obalu a od filmu jsem čekal to nejhorší. Ale na konec se na to dalo dívat. Ne že by mě to nějak nadchlo, ale určitě se na to dá kouknout. Je to taková nekomereční romantika. Nevýrazné herce mi vynahradila slušná hudba.

Hříšný tanec 2 (2004)

Nevím co se vám na tom nelíbí. Já jsem byl spokojený. Nic jsem od toho nečekal a nakonec jsem byl ještě nadšen. Viděl jsem upoceného Patrcika Swayzeho, sexi taneční kreace a skvělou kubánskou hudbu. TAké jsem se zasmál - ideál revoluce Fidela Castra, který žádá svobodu pro lidi :D :D :D To mě fakt pobavilo :D

Uvolněte se, prosím (2004) (pořad)

Parádní pořad, u kterého se vždycky pobavím. Pan Kraus to má v sobě a je to výborný komik. Snad jako jedinou negativní věc, bych viděl jeho samolibost a touhu ukázat hostům, kdo je tady pánem. Někdy vážně zachází za hranice únosnosti....

Bourneovo ultimátum (2007)

Dávám 5*, ale přiznám se, že jsem čekal víc. Jistě, film obsahoval pár (možná i víc.... no určitě víc :D) hodně kvalitních scének, na řadu se dostalo i celkové rozuzlení Bourneova příběhu a Matt Damon opět zářil, ale pořád mi tam něco chybělo. Nicméně poslední díl perfektní trilogie byl nadupaný akcí, která mi poslední dobou stále víc chybí. Proto dávám tolik kolik dávám, i když nevím v čem byl oproti předcházejícím dílům lepší. Akci a napětí mi nabídly všechny díly bez rozdílu.

Já, legenda (2007)

Nevím co bych řekl. Snad jen to, že i když film trval hodinku a pul, tak jsem se tu první hodinku místy i nudill. Jeden herec ( i když to je Will Smith) na celý film nestačí. Možná i proto bych dal Willovi nějakého lidského společníka hned od začátku (i když se říká, že pes je nejlepší přítel člověka). Anna s Ethanem přišli, jak se říká s křížkem po funuse... Film je pojat celkem netradičně. Proto, i když jsem čekal větší pecku, tak jsem na konci nebyl zklamaný. Jo a taky bych něco vytkl nakaženým udělaných na počítači. Ale v dnešní době, kdy se už i delfíni ve vodě dělají virtualně, se není čemu divit.

Krvavý diamant (2006)

Velice, ale velice pěkný film. Jedinou vadou na kráse je zdlouhavý děj a také to, že Leo neumí umírat. Vynikající ukázka vymýváni mozků. Tahle medicína tě posílí. Pro nepřátele budeš neviditelnej, kulky se od tebe budou odrážet. Toto spojení krásné přírody u kruté reality prostě můžu. Černoši s MTV v pralese a s nabitými pistolemi..... no a nakonec nečekaný happyend.

Vánoce naruby (2004)

Poněkud ospalý začátek, ale konec se mi líbil. Smíchy jsem se rozhodně neválel, ale občas jsem se pousmál. Komedie byla spíše příjemná než zábavná. Typická amerika ( když jseš v koncích, sousedé a známí ti vždy pomůžou).