Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
6 fanoušků
/ 5 bodů
sadovsj
Jana Sadovská
Žďár nad Sázavou, kraj Vysočina, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Komedie
Dokumentární
Animovaný
Krátkometrážní
film
seriál
hudební…
pořad
TV film
USA
Česko
Velká Británie
Československo
Kanada
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Malé ženy
(2019)
Lásky čas
(2013)
Deset důvodů, proč tě nenávidím
(1999)
Barbie
(2023)
S láskou, Rosie
(2014)
To zařídíme
(2018)
Před úsvitem
(1995)
Před soumrakem
(2004)
Před půlnocí
(2013)
Vesničko má středisková
(1985)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
5 bodů
Fanklub
(6)
Cheswick
Pat_rick_fan
romansilber
maraek
Bobecek0603
janavenca
Časové pásmo bylo změněno