Mike a jeho ultras (2016) (studentský film)

Mike je skvělej příklad zdegenerovanosti dnešní mládeže, která je schopna adorovat něco takhle slizkýho ..

Podfukáři 2 (2016)

Konec naznačuje, že se máme těšit na další díl. Nevím jak vy, já další díl už opravdu vidět nechci.

Tajný život mazlíčků (2016)

Infantilní film s nevyužitým potenciálem na straně jedné, zábavná jednohubka pro zahnání deprese na straně druhé. Trailer vystihuje ty nejvíc zábavné a nejvíc cool scény, nebuďte tedy zklamaní až uvidíte zbytek filmu.

Autobazar Monte Karlo (2015) (seriál)

I přes sem tam slabší okamžiky jde o naprosto jedinečnou autobazar show.,

Casual (2015) (seriál)

Nějak mi chybí důvod proč se na to dívat. Legrace tam de facto není žádná. Možná to funguje jako studie dysfunkční rodiny.

Hardcore Henry (2015)

Spíš než film se jedná o 90 minutový zážitek.

Krycí jméno U.N.C.L.E. (2015)

Bohužel hodně nekonzistentní kvalita. Některé scény jakoby vypadly z o několik tříd lepšího filmu (např. mučení). Celkově ale bída. Příběh de facto žádný, mraky klišé, pár dobrých nápadů to nevytáhne ani na průměr.

Pixely (2015)

Bohužel další Sandlerovka, se vším, co k tomu patří.

Poslední lovec čarodějnic (2015)

Spousta hvězd, spousta cool hlášek a záběrů, spousta nepřehlednejch střihů akce. K tomu mraky nelogičností, místy jakoby někdo vystřihl část děje, dohromady něco mezi Bladem, Jeníčkem a Mařenkou (Lovci čarodějnic) a trochu i Harry Potterem. Kromě Vina Diesela, jehož herecký projev je na úrovni Schwarzeneggera za mlada, nedostal nikdo ze známých herců větší prostor. Pokud chcete vidět asi jediný film, kde má Diesel vlasy, tak mrkněte, ale stačí na ukázky .. Jinak bych celý film zhodnotil - "Teda, to muselo dát příšernou práci. Přitom taková blbost, co?"