Ad Astra (2019)

Velmi zaujímavy film. Trochu som predpokladal, že ak ho najde,tak nepôjde s nim domov. Zdlhava a náročná cesta, najmä na psychiku. Na jedného človeka az neuveriteľne, ale v budúcnosti možno...?

Anihilace (2018)

Toto je zase jeden z tých filmov, kde si človek po dopozerani povie: čdp? Námet aj prevedenie bolo dobre, to ako to režisér pojal a stvárnil je zaujímavé. Keby ma viac do toho deja vcuclo, dal by som 5 hviezd. Niekoľko psycho scén, kde to bolo na hrane. Inak dobre.

Ant-Man a Wasp (2018)

Som viac sklamaný z tohoto filmu ako nadšený. Keď to má byť o fakt kvantovej fyzike, kde sa realne ma riešiť exotické správanie častíc , času atď, tak ma sklamali chyby v normálnej fyzike, kde nie je logika. Celý čas mi to vadilo - napr.ked boli pod autom a zväčšili si svoje, tak to auto uskončilo do strany a nebrali do úvahy rýchlosť a smer jazdy. Tiež napr. pri zmenšení sa ma zmenšiť ich realna rýchlosť, no a nič... Tiež ked sa zväčšoval vo vode - žiadna privalova vlna...detaily, no kazilo mi to dojem z filmu. Nie je hodný viac ako 3 hviezd, i keď by som mu rad dal viac. Príbeh celkom dobrý, akcia a komédia dobra, herci fajn.

Aquaman (2018)

Film vysvetluje pôvod Aquamana, no ide cestou rozprávky. Veľmi infantilné. Po prvé - žiadna logika ani fyzika v pohybe postáv vo vode. Ako je možné, že sa prispsobili tak rýchlo životu pod vodou - toto je už cez čiaru a veľmi mi to vadilo. Tých vecí tam bolo omnoho viac. Zábava to bola, no veľkú fantáziu treba použiť a veľa treba toho ignorovať aby sa dalo na to pozerať.

Armáda lupičů (2021)

Zábavný až detský profi film. Zjednodušený svet, až moc. Občas naozaj infantilne, ale zato jemne. Dokonalé charaktery, dokonalý dej. Dalo sa na to pozerať. Určené pre teenagerov. Pri prvom sejfe mu vadilo, ze pri nom niekto chodí a posledny otvara v nakladnom aute? A tie kombinezy ako im sadli, mužské ženám. Šoféruje to veľké nákladné auto v serpentinach vo veľkej rýchlosti  ako fakt skúsený šofér. Inak ten Sebastian nevie hrať. On nie je herec. Herec hra rôzne úlohy. On plaze len a LEN jednu. A to nemecky hovoriaceho lupiča trezorov a niekde v pozadí sú zombici - ako Armáda mŕtvych - tu hral to isté. Ešte aj ten debilny účes a typ oblečenia ma všade v každom filme rovnaké. Alebo to je pokračovaním? Tento film je maximálne priemerný, ale 2 hviezdy by boli asi malo

Armstrongova lež (2013)

Zaujímavý dokument. Myslím, že nebolo ukazane všetko, určite toho bolo omnoho viac. Ale aj tak bol to športovec

Assassin’s Creed (2016)

Trochu sklamanie, pretože to nešlo podľa hernej predlohy, samozrejme, filmári si vždy niečo pridajú a niečo uberú. Základ ostal, príbeh sa zmenil. Ako fanúšika hernej série ma to aj pobavilo ale trochu sklamalo. Ten kto nehral hru, tak asi netuší o čo kráča, preto ich hodnotenie nemá cenu. Animus bol spracovaný omnoho lepšie ako v hre - omnoho viac premyslené. Herci boli dobrí, efekty skvelé ba priam až dokonalé. Film akosi nemohol nájsť ten spád. Akčná scéna vymanenia sa spod kontroly Absterga bola dobrá, no dej potom akosi niečo strádal. A pokračovanie? Hra sa ho dočkala... 4 hviezdičky ale 70%, chýbal mi tam spád, bavil som sa, no nenaštartoval sa ten dej, nevtiahol ma to do deja tak silno, možno chyba, že to nebolo na plátno a lepšie pohodlie pri pozeraní...

Avengers: Endgame (2019)

Popravde ostal som sklamaný. Čakal som od filmu viac. To zakončenie vo mne nechalo niekoľko otáznikov, ktoré treba zodpovedať. Prvý diel bol lepší, viac akcie a napínavejší. Nápady tu boli dobre, no ku takej gradácii deja ako v prvom dieli nedošlo. Chýbala mi tu potitulková scéna, čo bolo dobrým zvykom.

Avengers: Infinity War (2018)

Naaajs. Opäť dobrá zabava. Akcia, zničenie sveta, vesmírne potvory, príbeh, trochu romantiky a skvelé efekty ako naozaj.