Alenka v říši divů (2010)

Veľmi VEĽKÉ sklamanie... Nikdy by som nečakal, že ma Tim Burton dokáže sklamať... nenapadlo by ma to ani v tom najhoršom sne... Damn you Disney!!! Damn you! =o///

Avatar (2009)

Tomuto filmu nemôžem dať menej ako MAXIMÁLNE hodnotenie... Čerstvý zážitok a len v 3D... NÁDHERA a je mi jedno, že je to predvídateľné, že sú tam agitky a podobné hlúposti, ktoré vadia ostatným... Mňa to doslova uchvátilo a bodka! Po skončení som si tie 3D okuliare ani nechcel dať dole a počkať na ďalšie predstavenie... škoda, že bolo vypredané =D Kto nevidel, má čo ľutovať... POVINNÁ JAZDA pre všetkých, ktorí majú radi kinofilmy... Už teraz si rezervujem blu-ray .)

Až na krev (2007)

Nádnerný film... Proste krása... filmárske umenie...

Bratříčku, kde jsi? (2000)

Tak za 3,5 a kvôli tomu, že to bola sranda a ešte kvôli Georgovi dávam 4. Ja proste Coenovcov môžem =)

Butch Cassidy a Sundance Kid (1969)

Úžasná chémia ústrednej dvojky, krásne lokácie, všetko to podfarbené dobrou hudbou a výnimočný film je na svete! Nádhera!

Byt (1960)

Čo som čakal od Billyho, to som aj dostal... Vynikajúcu romanticko-dramatickú komédiu s ešte lepším Lemmonom a roztomilou Shirley. Aj keď to nebola "plnohodnotná" komédia, aj tak ma bavila. Som nadmieru spokojný!

Cesta (2009)

Nečítal som knihu... dávam plné hodnotenie, lebo ma to dostatočne dostalo... Takto si predstavujem depresívny film, Viggo ma opäť presviedča, že je to herec, ktorý vie zahrať všetko a tu je geniálny... Idem si prečítať tú knihu =o)

Cruella (2021)

Stručne: Crue-EMMA si ma získala od prvej sekundy po tú poslednú.