Piraňa 3DD (2012)

Horor - 0 Akcia - * Komédia - 0

Hodná holka (2002)

Ach jaj, čo by som nespravil pre Jennifer.Vonku pochmúrny dažďový večer, doma pochmúrna atmosféra pri sledovaní tohto filmu.Ja som si ani nevšímal to, že niekto s niekým spí, len nie so svojím manželom, ale skôr tú ponurú deprimujúcu atmosféru a byť tak o trošku viac spätý s počasím, vypálim do obrazovky jednu ranu.Ešte šťastie, že ja nemám čo skrývať a som šťastný.P.S.Ľudia so sklonmi samovražednými, odporúčam niečo iné, toto rozhodne nie!Pre mňa až moc frustrujúce, depresívne, ale zas rýchlo ubiehajúce.

Scary Movie 5 (2013) odpad!

Je to skoda,kazdym jednym dielom klesa uroven.Pamatam si,ze ked som bol na trojke v kine smial som sa,bavilo ma to,teraz som sa viac pozeral na hodinky ako na film.Bez Cindy to neide,bola to kravina a tymto dielom to by mohlo aj skoncit.

Nic nás nerozdělí (2012)

Páči sa mi, že sa tvorcovia zamerali priamo na katastrofu, žiadne omáčky ohľadom toho, zdrvujúci, emocionálny snímok, ktorý poukazuje o ľudskej spolupatričnosti a silnom pute medzi rodinou.Dvakrát som pustil slzu, inak ako za pať to nemože byt.

Love Story (1970)

Krasny romanticky pribeh dvoch mladych zamilovanych ludi s citami zahravajucou hudbou,skvelymi hereckymi vykonmi a smutnym koncom.

Sledování (1998)

Aj keď má film necelých 70min, v druhej polhodinke vám hlavou preletí toľko informácií a nových zistení, že ani neviete ako ako a pristihnete sa doslova prilepený na obrazovku.Skvelý Nolan a jeho pozoruhodné dielo.

Prison of Secrets (1997) (TV film)

Tak dlho som čakal na tento film a dočkal som sa,skvelý, báječný s napínavým koncom tak, ako to má byť.Úplne zaslúžene plné hodnotenie.Odporúčam každému.Mňa to presvedčilo o tom, že existujú aj filmy s menej známymi hercami, ale o to presvedčivejšími shopnosťami zaujať.

Dobrou noc a hodně štěstí (2005)

Dokonale vžitý s atmosférou, skvelá hudba, výýýborné herecké výkony, nemusím politku, ale toto ma dostalo.