Wolf Hall (2015) (seriál)

Krásne kostýmy, posobivé scenérie, výborné herecké výkony, ale miestami nudné, naťahované, ale história sa nezaprie.Myslím, že skvelý seriál, ktorý zaujal a vrelo doporučujem všetkým, ktorí majú radi históriu Anglicka.

REC 4: Apokalypsa (2014)

Už to nie je to, čo bývalo, vytratilo sa to kúzlo kamery, na ktorom ten film fungoval, vytratila sa neistota, strach a otvorené ústa.Aj keď trojka bola o ničom, štvorka sa troška pozbierala a snaží sa divákom objasniť isté veci, ktoré boli zahalené tajomstvom.Napriek tomu všetkému mi to príde ako čistá zombie vyvražďovačka, len tentokrát na lodi, žiadne prekvapenie, žiadne rozuzlenie, len vcelku rýchla ubiehajúca minutáž.

V nitru Llewyna Davise (2013)

Muzika bola bezchybná, viem si predstaviť sedieť niekde v útulnom podniku pri poháriku vínka a počúvať.Zas na druhej strane mať povahu Llewyna Davisa, toľko bezočivosti, tvrdohlavosti, tak som asi tam kde on.

Jonathan Strange & Mr. Norrell (2015) (seriál)

Vyrastal som na Harrym Potterovi,ale predsa len, s pribúdajúcimi rokmi sa zmenil aj moj pohľad na mágiu.Keby tej mágie bolo viac, zmenilo by to aj moje hodnotenie, niektoré časti sa vlečú, popravde koniec býva najzaujímavejší, ale stále to má svoje grády,má to svoju atmosféru a preto hodnotenie ostáva na štyroch.

Až oči mé se rozevřou (2015) (amatérský film)

To není moje sestra! (2015) (amatérský film)

Na amatérov skvelý film,Malí herci odviedli výbornú prácu.

Pionýři hororu (2013) (seriál)

Odpad! - 4* Třída smrti - 5* Hodinový manžel - 3* Fanda - 1* Odečet vody - 5* Pod drnem se skrýva zlo - 2* Masožravý obraz - 4* V1: The Hunters of Carnivorous Bitches - 3* Explicitný dúkaz - 3* Dúm 66b - 5*

Pionýři hororu 2 (2015) (seriál)

DREAM: 4* - Výborná atmosféra schátraného hotela, len mi vadilo,že koniec bol strašne predvídateľný. TO NENÍ MOJE SESTRA: 5* - Na amatérov skvelý film,Malí herci odviedli výbornú prácu.NEOTVÍREJ! : 3* Chcelo by to lepší koniec. AŽ OČI MÉ SE ROZEVŘOU : 4* - Má to svoju atmosféru, herci hrajú dobre,mrazivosť pár krát po mne liezla, ale tak ako u viacerých koncoch, ani ten sa nevydaril. HEX GAMES - 5* - Taká správna hra pre dospelých.

Dream (2015) (amatérský film)