Láska hory přenáší (2022)

Rozhodně jedna z lepších českých romantických komedii, která není plná stereotypů a snaží se být originální. Chtěl jsem si pustit peklo, kterému se vysměju, ale ve finále jsem se dobře bavil.

Případy 1. oddělení - Romeo a Julie (2022) (epizoda)

Jsem jediný komu afektovaná ředitelka přijde tak nějak vycucaná z prstu a rozhodně nefunguje jako předešlý “záporaci”. Případy jsou super, ale tohle je tam navíc

Vidím vás (2022) (seriál)

Opět série, kde jsou minimálně tak dva díly vata. Od druhé poloviny je to lamané přes koleno

Mimořádná událost (2022)

Film mi přijde zábavný, bavily me prostřihy, vyprávění, postavy.  Myslim si, že by filmu pomohlo v tempu par minut a scén ubrat. Jinak za me 7/10

Telefon pana Harrigana (2022)

Bez atmosféry, příběhu a hrozně dlouhý. Bylo tam jen zajímavých momentů

Pistol (2022) (seriál)

Není to špatný, má to dobrý vibe, doba je vykreslená taky dobře. Ale podle me je to dost roztahaný, stačilo o díl nebo dva méně.

Drž se blízko (2021) (seriál) odpad!

Je to strašně natažené (v podstatě dva díly úplně zbytečné) a plné nelogičností. Ovšem mě nejvíc pobavilo to, že když chceš utéct, změnit jméno a image. Tak utečeš na druhý konec malého města a nikdo o tobě 17 let neví :D to i hloupý Honza, co pravidelně vyráží do světa, dojde dál :D

Smrt na Nilu (2022)

Orient expres mě bavil. Poirota mám taky rad, ale tohle bylo slabé. Zpracování vágní, CGI až bolavé a celkově nudné

Woodstock 99: Mír, láska a běsnění (2021)

Velice zajímavý dokument. Zajímavé je jak organizátoři pořad hledají viníka, přitom ten je úplně jasný, šílená organizace.

Bullet Train (2022)

Nebýt toho zbytečně přeplácaného závěru jsem já úplně jasných 5/5. Protože to je super film