Kracmera

Albertin DerKlington

okres Cheb

1 bod

• 1.10.2015  00:27
    Scream Queens (TV seriál) (2015)

Tenhle seriál mi chyběl ! Konečně jsem kompletní !!!

• 13.9.2015  16:21
    Pod kupolí (TV seriál) (2013)

1. série navnadila ****, 2. série se ukotvila v podobě popkornové zábavy pro náctileté *** a 3. série vše předešlé s grácií vesnického hrobníka pohřbila *

• 18.7.2015  22:34
    Popetown (TV seriál) (2005)

Zatím mám za sebou jen první díl- a ok, je to hodně nekorektní seriál, ale nepůsobí na mě účelově. Je to prostě kritika - a to nejen církve, ale i lidského myšlení obecně. Kritika drsně podaná, přesto za mě funkční a trefná. Seriál byl zakázán, takže kdo ho chce zkouknout, musí nasosat z internetu. Update : Tak už jsem to zkoukl, hodnocení nechávám na čtyřech. Ptákovina to je, ale určitě bych bral víc dílů :)

• 6.5.2015  00:42
    Jupiter vychází (2015)

Kdyby z těch peněz raději postavili tvůrci pár miliónů draků, mohlo se alespoň několik lidí celkem slušně pobavit. Papírové lodičky také většinou nezklamou. Tahle slátanina by se dala nazvat Hollywood ad absurdum. Vynásobte všechna možná kliše, naskládejte je bez citu, ladu a skladu za sebe..vykašlete se na uvěřitelnost, návaznost, přehlednost v akci, režii...nic z toho není nutné. Herci se nemusí snažit o hraní, o hloubku..hlavně nějak odříkat scénář, který napsal nějaký new age nadšenec a násilně na sebe našrouboval všechny teorie o reptiliánech, mimozemšťanech, únosech, skryté technologii, čili i konspiraci...vše do jednoho megafilmu. Vše bez hloubky. Vše na efekt, který se rozplývá v nezvládnuté režii...těch pár scén a prostředí, které za to výtvarně alespoň opravdu stály, většinou probliklo tak rychle, že jsem si je nestihl pořádně ani prohlédnout, natož si je nějak hlouběji užít. A cena toho filmu - to už mi nadneseně zavání zločinem proti lidskost. Dvě třetiny lidstva maká jako otroci a západní společnost může utratit za takovouhle kravinu 180 milionů dolarů !!! 4 miliardy !! A to je samozřejmě jen kapka v moři...ne, nechci tenhle extrémně předražený konzum ve filmovém průmyslu. Odpad jen to fikne !

• 10.12.2014  12:09

Dvě hvězdy dávám za herecké výkony, také protože mě film nenudil a vydržel jsem do konce. Natočené je to slušně, ale tím výčet kladů končí. Normálně mám rád filmy o cestování časem, všemožné paradoxy, experimenty a zvláštnosti, ale co bylo tohle za neuvěřitelnej blábol !!!!! Teď budu SPOILEROVAT . Kdyby zůstalo u samotné myšlenky - že první slepice si poletovala v prostoru, kde čas nehraje moc roli, a tak mohla oplodnit samu sebe a následně se porodit (hehe, stejně je to přitažený za vlasy) - a kdyby tahle myšlenka byla naznačena pouze na nějaké duchovní úrovni, pak by mohl být film zajímavý. Ale našroubovat do tohohle schématu lidi, je prostě blábol. Když na sebe poprvé narazila Sarah Snook v minulosti - tehdy se pro mě stal film naprosto neuvěřitelným. Zamilování se sama do sebe bylo natočené tak odtažitě, rychle, bez špetky uvěřitelnosti, že tohle jsem prostě nespolkl. Už v tu chvíli mi došlo, že tenhle film je jen o tom nápadu se slepicí- a co to konečné velké odhalení? Protože mi došlo, o co ve filmu jde, asi v té samé minutě, kdy se Sarah potkala se svým druhým já, tedy půl hodiny před koncem, sledoval jsem závěr s pocitem, že ze mě tvůrci dělají blbce."Šokující" odhalení bylo tak moc na efekt...a bez uspokojivého vysvětlení toho, co Ethana dovedlo k vraždám. Jj, mumlal něco o tom, že víc lidí zachrání tím, že jich pár stovek zabije...ale to jako vážně?? To jako vysvětlení stačí? A tím, že sám sebe pak zastřelil, tím se z něj jako stane člověk, kterého zastřelil? Proč? Evidentně se jím nechtěl stát. Hra na boha se mu zdála proti srsti. Pak už tedy ne? Proooooč? Ale to už je jen třešnička...všechno s tou předělávkou obličeje a nepoznání, že mluvím sám se sebou, protože po ostříhaní a změnění toho, co mám po kalhotama se už nepoznám...prostě ne. Blábol. Fuj !!! Cítím, že tvůrci podceňují inteligenci diváka a to se mi nelíbí.

• 10.10.2014  07:29
    Pozůstalí (TV seriál) (2014)

Jeden z nejzajímavějších seriálů posledních let, balancující na hranici umění - asi proto nižší hodnocení tady na csfd..... ne vážně, co je s tím hodnocením ??? 70 ? Ok, asi to není pro každého - ale kdo hledá něco svěžího, neokoukaného a má rád wtf momenty, nebude zklamán. A závěrečný díl první série na mě hodně zapůsobil, těším se na druhou !!!

• 6.7.2014  00:39

Jsem vděčný za každý film, který nastavuje zrcadlo dnešní společnosti a divákovi. Ačkoliv si toho většina lidí asi ani nevšimla, soudě dle komentářů. Dokonce samotný závěr ( který jistě vznikl jen jako dovysvětlení pro ty méně chápavé či pro děti, aby jim plně došlo, že celou dobu tu mluvíme o nás a našem světě) tady někdo označuje za překvapivý!!! Jak překvapivý?? Shrnul bych to - pěkný film - Matrix pro mladé s přímočařeji podaným poselstvím. A pro všechny recenzenty tady, kteří se o myšlence filmu ani nezmíní, ale šíří tu soudy o animaci a vtipech a vydáví pár hvězd - hodnotit tento film a nezmínit se o jeho poselství, čímž primárně celý Lego Movie je, to je to samé, jako udělat recenzi na maso takto - v lednici vydrží... je růžové... Ale co to je za maso? A jak ho můžu hodnotit jen s pomocí údajů o trvanlivosti a barvě, když vůbec netuším, jaké zvíře ho nosilo. Třeba mělo tuberkulózu.. takže pět hvězd za to zrcadlo, i když je to na čtyři. A s poselstvím filmu plně souhlasím !!! Spoluprací člověk může vytvářet divy, pokud uznává individuality a jejich názory a pohled na věc. Uniformní svět máme dnes jen co je pravda !!!! Jedinec a jeho fantazie v něm stále nemají místo, páč do cesty se staví kostičkovaný Lord Byznys! Přesné....A naprosto souhlasím se závěrem filmu !!! To je (zjednodušeně samozřejmě) možná cesta !!! - P.S. : Jsem z televize, mně můžete věřit !!!!

• 1.7.2014  10:08

Perfektní dokument... TOHLE jsou podstatné informace - lidé, o kterých by se mělo vědět, protože bojují za volně šiřitelné informace a za nás všechny ! Kdo neviděl, ať vidí !

• 5.3.2013  12:43

Takový ten povedenější průměrný horor. Takže vše jede podle předem jasné šablony, kdy v první polovině filmu funguje napětí a buduje se atmosféra i příběh a v druhé je pak vše klasicky přehnané a závěr musí být co nejvíc akční a "strašidelný", což už jako vždy nefunguje. Ze třech filmů o vymítání, co jsem zatím viděl, mě tenhle bavil nejmíň, i když ta atmosféra v první polovině opravdu funfuje dobře ... ( ty další dva jsou Vymítač ďábla ***** a V moci ďábla ****)

• 12.2.2013  02:05

Naomi Watts opět s Ewanem McGregorem? No, nemůžu jinak než pět. A hraní na city na mě nijak zvlášť neplatí..i zde jsem si při sledování udržel částečný emocionální odstup, ale tenhle film je perfektní i po všech jiných stránkách. Dokonale natočeno!!! Zahráno..silný, poutavý příběh... A to se mi původně do sledování kvůli tématu nechtělo:)

• 12.2.2013  01:49
    Mistr (2012)

No, musel jsem se dlouho rozhodovat, kolik hvězdiček tomuhle filmu dám. Mám pocit, že kdybych mu tam šoupnul dvě, dávalo by to i docela smysl. Když bych se ale rozhodl být štědřejší a nasázet mu jich tam všech pět, dokázal bych si to také krásně obhájit. Takže záverečně jsem si to musel shrnout velmi krátce takto : natočeno chvalitebně, herecké výkony naprosto výborné, scénář a celkový dojem z příběhu - velmi smíšený- a jak moc pozitivně či negativně sám v sobě prostě neodhadnu. Je to film originální...jistě né průměrný (zhlediska toho, co je dnes průměrný film)..a bohužel(dík) divně divný...takže čtyři hvězdy mu prostě musí stačit

• 3.2.2013  02:41

Ježiš, co jste to udělali s mým srdcovým hororem? Na jedničce se mi líbilo skoro všechno, na dvojce se mi nelíbilo prakticky vůbec nic. Ten pavoučí zrůďák možná trochu a pár působivých záběrů (tak pět), což je na hodinu a půl sakra málo. To daleko víc záběrů mě tam rozčílilo, takže bilance nic moc. Atmosféry jedničky druhý díl zdaleka nedosahuje, (siréna houkala snad jen v titulkách:( ) příběh nedává absolutně vůbec smysl, chování postav nedává smysl ještě větší, některé záběry pro 3D vypadají bez 3D celkem dost směšně, no a ten naprosto úděsnej souboj dvou zrůďaků na konci, no co toto mělo být??? Trval asi dvacet vteřin, během nichž režisér vystřídal desítky rychlých nesouvisejícíh záběrů dvou píchajících do sebe oblud, či čeho to, ...no nemluvě o tom, že způsob, kterým k tomu souboji scénáristi došli také nedává absolutně žádný smysl a my všichni víme, že celé to tam dali jen proto, aby měli na konci "efektivní" 3D bitku. Jenže tady jim ten blbej nápad selhal totálně, čímž myslím i režijně a tak místo bitky máme blitku. Herecké výkony na Oskara taktéž nebyli a Jon Sníh to nezachránil...takže proč tu hvězdičku? No, za toho pavouka a pět dalších záběrů. A hudbu, kterou ponechali Silent Hilláckou, bez ní by tomu ani pavouk nepomohl. Fuj, a příště przněte něco jinýho než moje srdcovky :)

• 30.1.2013  02:22
    Víla (2011)

Takový pěkný příběh ze života... se zajímavými tanečními kreacemi... pohlednými herci... létajícím čestmírem... co víc bych k tomu napsal

• 14.12.2012  11:35
    Temné události (TV seriál) (2011)

V každém díle nám autoři dokumentu představí tři vědecké výzkumy různého druhu, které měly vážné negativní dopady, ať už na člověka nebo na naši planetu. Na důsledky těchto výzkumů se tento pořad zaměřuje a dramatizovanou formou je odvypráví. U toho se však přesně drží faktů a velmi správně nám ukazuje, že téměř každý větší objev s sebou nesl i svou hrůznou cenu k zaplacení.

• 8.12.2012  15:18
    Arrow (TV seriál) (2012)

Jsou to zatím lepší tři hvězdy, ale doufám, že se to ještě rozjede... a že časem všechny ty rozhovory dostanou alespoň trochu nějaké hloubky, přijdou mi zatím takové dost plytké. Akce je místy pěkně natočená/zrežírovaná

• 8.12.2012  15:08
    Hrdinové (TV seriál) (2006)

Pouze za prvni dvě série.. Třetí je tak na dvě hvězdy, čtvrtá na tři.

• 8.12.2012  15:06
    Merlin (TV seriál) (2008)

Krásná pohádka, místy temná, místy dokonale vtipná, kde ani nevadí kulisy (Okolí kolem Kamelotu se mění jako ponožky:)), vševědoucí zvony nebo triky na úrovni Nekonečného příběhu. I když i ty se postupujícími sériemi zlepšují. Těším se na blížící se finále. Výborná záležitost. Doporučuji