S kuchařem kolem světa (2007) (seriál)

Jediný pořad o jídle/vaření vysílaný v ČR na který se dá koukat.

Prostřeno! (2010) (pořad)

Katastrofa,na druhou stranu se člověk lidské blbosti občas a rád zasměje! Jeden příklad za všechny. Jistá soutěžící,mladá paní,údajně ředitelka hotelu :-)) netuší,že MENU se vyslovuje s Y,což ví už každý číšnický/kuchařský učeň v prvním ročníku! Dále tato "hvězda" nebyla schopna ani správně založit příbory,sváděla to na "adrenalin" :-))). Kdybych neviděl,neuvěřím. :-))

Leningrad (2009)

Vyholené podpaží sovětské milicionářky v bojích 2.sv.války je na mě "silná káva"! Taková významná historická událost si zaslouží úplně jiné zpracování a né to takto pohřbít.

Ve jménu krále (2007)

Hodně nepovedený pokus o parodii Pána prstenů!

Gang v útoku (2006)

Asi je něco špatně když už takovéto "kýčovité,jakože dojemné,blbé,neuvěřitelně nesmyslně hudebně doprovázené" filmy mají hodnocení okolo 70%. Chápu,že Američanům se takové slátaniny líbit mohou,ale zde jsem myslel,že je vkus posunutý "malinko" jinam.

Doba ledová (2002)

Veverka je božská,ostatní ničím moc nezaujme. Ratatouille a Shrek to je jiná "liga".

Ruiny (2008)

Jsou mladí,krásní,užívají si na příjemném místě a pak náhle přijde prudká změna. Že to není nic nového,že už jste filmů s podobným námětem viděli mnoho?Ano máte naprostou pravdu.

Odplata (1999)

Ničím výrazně nevybočující průměrná "tuctovka". Za několiv vtipných scén dávám 60%.

10 položek a méně (2006)

Velmi příjemná "jednohubka" se skvělým Freemanem a neméně báječnou Vegou. Svěží hudba to celé výborně podkresluje.