Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Akční
  • Animovaný
  • Komedie
  • Drama
  • Fantasy

Poslední recenze (558)

plakát

Dom (2021) (seriál) 

Dom, seriál, který si mě naprosto získal! Vím, že 4. série už nevznikne, ale i tak všechny tři série jsou skvostem světové kinematografie! Taky je mi jasný, že jste o tomto seriálu v životě neslyšeli a mě to velice mrzí, protože je to zřejmě nejlepší seriál, který jsme měl tu čest vidět. Je to dokonce lepší než Narcos, Clone Wars nebo celá Hra o Trůny. A ta drogová tématika je na tomto seriálu jistě nejlepší. Co dělá tento seriál tak dobrým? Tak samozřejmě, že je to atmosféra, která je po většinu naprosto neskutečná a nepříjemná a taky perfektní herecký výkony. Nebudu tady řešit jednotlivé série, protože jsou všechny stejně dobrý a stejně bych tápal co mám napsat. Jen je škoda, že se většina herců z prvních dvou sérií objevili ve třetí jenom tak na jednu/dvě scény a nazdar. To bylo trochu zdrcující. I přes tento nepříjemný fakt je to pořád dosti kvalitní seriál. Tohle je tak všechno vše co bych k tomu ještě napsal. Je to hodně kvalitní záležitost a určitě by jste se na to měli podívat! 10/10 Troufám si říct, že tohle je nejlepší seriál, který jsem za celý život viděl!

plakát

Dom - Season 3 (2024) (série) 

Pokud jsme říkal, že finále 2. série Narcosu je naprosto perfektní, tak finále 3. série Domu je ještě o level výš. Tato série je zkrácená z 8 dílů na 5, ale i tak je to jeden z nejlepších ne-li nejlepší seriál, který jsem kdy v životě viděl. Dokonce je to lepší než Clone Wars a to nekecám! Je to velmi sympatický seriál s velmi nepříjemnou atmosférou, s perfektními herci a s tím nejlepším finále ze světa seriálů! To, že tento seriál má 3. sérii jsme zjistil ten den, kdy zrovna vycházela. Neváhal jsem a vrhnul se na to po hlavě. Musím se však přiznat, úplně jsme zapomněl na tu kvalitu tohoto seriálu, který jsem vždy žral. Podíval jsem se na první díl a v hlavě se to rozsvítilo. Sérii jsem zhlédl, mám pocit, ani ne za týden. Jo, tenhle seriál je strašná droga. Postavy jsou velmi sympatický, akorát ten táta mě dost sral, protože věděl, že má raka, ale i tak pořád kouřil. Akce je tady slušná. Nejlepší díl asi ani nemám, protože všechny byly naprosto perfektní. Nejlepší scénu bych ale našel. Je to scéna kdy se Dom snaží dostat do baráku guvernéra. Tam byla tak napjatá atmosféra, že jsme kolikrát zapomněl i dýchat. No a druhá nejlepší je bezesporu naháněčka s policií v posledním díle. Vím, že nikdo z vás tento seriál ani nezná, ale říkám to když můžu, dejte tomuto skvostu šanci, opravdu to stojí za to! 10/10 Naprostý a jasný masterpiece!

plakát

Zpráva (2020) 

Dámy a pánové, válečné filmy jsem měl vždycky v lásce a i tento film není vůbec špatný. Je to drsný, morbidní a z části i depresivní film a dalo by se i říct, s dobrým koncem. Děj se odehrává v Osvětimi, takže to romanťák úplně nebude. Na začátku sledujeme události z Osvětimi, který jsou vždycky fascinující. Pak ale přijde ta zajímavá část a to útěk. Ten je taky velice drsný a zničující. Uděje se tam mnoho věcí, a taky se pár věcí velice zkomplikuje. Jako třeba zabarikádování v příkopu. Menší spoiler, nakonec utečou a nadále sledujeme jejich cestu až do Žiliny, kde se nakonec o hrůzách z koncentračního tábora vyzpovídají a změní tak následnou válku. Jo, byl to velice depresivní a drastický film, který jsem si ale velice užil. 10/10 Velmi fascinující film!

Poslední hodnocení (3 246)

Reklama