• Romantický

Avengers: Infinity War (2018) odpad!

Režiséři a scénaristi zřejmě nevěděli co natočit a tak si vybrali několik nezajímavých postaviček, které nesouvisle něco kecnou a pak jednu nesouvislou scénu střídá další. Ve zkratce to je spojení několika filmů v jeden. To se dá opravdu těžko pochopit. Slabomyslným jedincům to, ale zřejmě vůbec nevadí a na tuto kaši se budou dívat dál.

Ms. Marvel - Vzplanutí (2022) (epizoda)

Viděla jsem, líbilo se. Zatím dva díly, ale na nové se dál těším. Příběh je takový zvláštní, ale i tak se dá na to dívat. Musíme tento seriál sledovat tak jak je smýšlen a to žánrově zařazen do filmové tvorby blízkého východu. Jelikož je současným cílem Marvelu nabídnout hrdiny různorodých etnik a kultury. Osobně se mi to líbí.. Nechceme přeci furt vidět dokonalé lidi, což není reálné, chceme hrdiny | Hodnocení epizody: 85%

Jurský svět: Nadvláda (2022)

Jsem spokojena. Dostala jsem všechno, co jsem od filmu čekala. 🙂 Akce a dinosauři se vzájemně střídají s velkou dávkou nostalgie a skvělou originální myšlenkou.

Zoo - Detektiv (2022) (epizoda)

S touto epizodou jsem spokojena. Dívala jsem se od začátku do konce a napínavost a neutěšenost na další díly nezmizela. Hodnotím plným počtem 100% Vynikající

Zoo - Omluva (2022) (epizoda)

Jsem velmi nadšená. Druhý díl nemá chybu. Přesně takové druhy seriálů mám ráda. Zápletky, hudba a obsazení, vše je jak má být. Má to skvělou atmosféru jako v seriálu Krejzovi.  Vůbec nepochybuji, že se již seriál stal jedním z mých nejoblíbenějších seriálů. Dnešní díl hodnotím 95%.