Papežův vymítač (2023)

Tentokrát se ten hajzlík jmenuje Asmodeus a o svých protivnících ví všechno , hlavně se mu hodí do mlýna hříchy z minulosti .  Samozřejmě pro hnidopichy nic nového tam člověk , který pár vymítaček viděl , nenajde. Každopádně Russsel jako otec Gabriel hláškuje a válí, takže Je to vlastně vcelku příjemný akčňák .

Vřískot 6 (2023)

Jak prohlásila Mindy , stala se z toho frančíza. Takže jen další zářez do série . A ty 2 hodiny jsou už fakt zbytečně moc. Prostě recyklát 5x předtím už viděného a invence to něčím oživit žádná.

Sejmi prezidenta (2014)

Takový finští Páni kluci v singuláru . Akční komedie , která asi nesedne leckomu.

Svatba (2021)

No to sem si zase dal , další "oddechovka" od pana Smarzowskeho. Zde nedávám plnou palbu jen z toho důvodu , že to prolínání obou časových linií za mě bylo už moc chaotické. Přes tu bramboračku , ale je tenhle režisér stejně prostě zjevení . No a například scéna s vyklízením stodoly , ta je opravdu něco. Myslel sem ,že ve Volyni už předvedl opravdu vše , ale on né , on si kujon nechává takhle šokující záležitosti i do dalších filmů.

Hraniční přechod (1998)

Zatím nejslabší mnou shlédnutý film A.Rogožkina . Svérázům to nesahá ani po kotníky. Každý si zřejmě musí vybrat slabou chvilku a rejžovi se to stalo u tohoto dramatu.

Rjadovoj Čeerin (2021)

Po velících důstojnících a kulometčících byli právě nepřátelští snajpři nejčastější cíle nejlepších odstřelovačů na obou stranách válečného konfliktu . Kvalitní počin z východní fronty , když se agresorovi ještě ofenziva dařila a Rudá armáda dostávala na všech frontách na prdel. Docel věřim tomu , že v Jakutsku můžou takovýto samorostlí samoukové vyrůstat.

Soukromé pasti - V síti (2011) (epizoda)

"A teď když mě znáš , víš co ode mě čekat."  Pěkně ho zahrál Kryštof stalkera. Věřil bych , že takhle to leckde i může fungovat ve 21. století...

Šílená Heidi (2022)

Na první místo v žánrovém popisu bych dal komedii . Tohle mi sedlo . Blbost a odsýpající 1hubka , výborná parodie na rivendž žánr , s odkazem na jakousi Říši , nemám námitek .

Díra u Hanušovic (2014)

Takhle dokonale u nás zachytil naposledy život na naší , přesněji moravské vsi možná p. Menzel nebo p. Papoušek. Geniální...

Hřbitov pro cizince (1991) (TV film)

Tu nespravedlnost ani není potřeba komentovat . Dobře natočený film o fenoménu , za který se jako občan této republiky stydím , i když jsem se narodil o několik dekád později. Takhle pěkně jsme se jim odvděčili...