• Krátkometrážní

Linkin Park: Friendly Fire (2024) (hudební videoklip)

Bylo pěkně si zase poslechnout něco nového a zavzpomínat si na dobu kdy tu Chester ještě byl.

Dobyvatelé ztracené pravdy (2007) (seriál)

Dobyvatelé ztracené pravdy se snaží najít všemožné důkazy o existenci neznámých tvorů. Většinou se skupině dokonce podaří najít nějaký důkaz, který však nejčastěji ukáže na úplně běžného tvora, nebo naopak posílí celou záhadu. Samotným pořadem provází Josh Gates, ten je bezesporu velký sympaťák. Seriál vás zavede na úchvatná místa kam byste se normálně nepodívali. Občas se u toho i zasmějete, protože samotní aktéři umí pobavit. Celkově tenhle seriál zbožňuju. 5*

Abeceda strachu (2023) (pořad)

Adam a Eduard umí poutavě a informativně vyprávět. Dneska málo kdo dokáže diváka udržet u nějakého tématu jako tihle dva. Předají hromadu informací a sem tam taky zavtipkujou. Další plus je, že celé video je dobře technicky zpracované. Rozhodně jeden z nejlepších českých podkástů. 100%

Bez východiska (2022)

Kdo je únosce? Otázka, kterou jsem si moc dlouho nekladl, následně ale přišli fajn zvraty které jsem nečekal. Celý průběh se mi líbil, zajímavý nápad který byl docela dobře zpracovaný. Chvíle napětí docela fungovali. Film řadím k těm lepším které jsem za poslední dobu viděl. 85%

Někdo klepe na dveře (2023)

Největší chyba filmu je že mu celou dobu věříte a tudíž je konec dost předvídatelný. Obsazení bylo docela fajn. Ale z toho celku cítíte že z toho mohlo být víc.Trochu zahozený potencionál. Shyamalan už nenatáčí úplně nejlepší kousky... 65%

Fakta nebo fikce (2010) (seriál)

Odborníci se snaží vyvrátit paranormální jevy a neznámé bytosti. Celý koncept se mi líbí už i proto, že tolikrát důkaz paranormálního jevu dostanou. Jsou ale pasáže, které by šlo udělat lépe. 70%

Po stopách duchů (2008) (pořad)

Skupina čtyř paranormálních vyšetřovatelů objíždí Ameriku a hledá nadpřirozeno. Často se jim povede získat slušné důkazy jsou i díly ve kterých skoro žádné neseženou. Celý seriál působí věrohodně. Ke každému prozkoumávanému místu dostaneme i příběh celé lokace. Moje oblíbená duchařina. 95%