Smrt ve tmě (2016)

A co z toho plyne? Neserte retired US army slepejše!

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Nevím, jestli to vzešlo z Bukowskeho protažených úst, ale myslím, že pronesl, že jediní opravdoví umělci jsou bukvice. Tady to platí dvojnásob.

Rapl (2016) (seriál)

Mě to baví; a to je na současnou ČR seriálovou tvorbu unikát!

Stranger Things (2016) (seriál)

Pozor, jde pouze o rekapitulaci! Vše již bylo napsáno. Je to prvotřídní filmový vořech s PP, jehož krví koluje Half-life, Stephen King, David Lynch a já tam zřel i trochu Coenů.

Polda (2016) (seriál) odpad!

Když po 20 letech vyplave hovno zpod splavu na hladinu, furt to bude hovno!!!

Jetelín (2016) (seriál) odpad!

A máme tu novou filmovou kategorii: SHITCOM!!! Absolutní dno odporné, nechutné a neskutečně ubíjející TV neschopnosti bylo prohloubeno! Tohle je opravdu neskutečný výtvor, přepnul jsem jen kvůli tomu, abych nemusel furt čumět na ty bukvice na koních tam okolo řeky de Janeiro.

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Já teda snesu hodně; asi jako nadopovaná velikonoční Babišova slepica; ale tohle bylo nad moje kognitivní resp. percepční schopnosti. Proboha, kdo je hodnej a kdo zlej? A o čem to vůbec je?

Sbohem, baby (2007)

Je snad ještě film i bez pana Svobody???

Most špiónů (2015)

Hm, směnný obchod 20. století - ty máš komanče, já zas amíka a študáka. Ovšem tento trhovní styl byl velmi nudný. Ocenit lze snad jen autenticitu?

Svatojánský věneček (2015) (TV film)

No ty bláho! Nejtrapnější několikanásobná vodopádová scéna, po níž by se Jirka mohl jmenovat Spláchl...