Indiana Jones a Království křišťálové lebky (2008)

Ani neviem či sa dalo od Indiana 4 čakať ešte viac ako tam bolo,lebo tam bolo toho naozaj veľa. Dokonca viac akoby sa dalo čakať, že uvidím. Dokážem filmu tolerovať prehnané scény,ale mám určité hranice a tie hranice končili pri scénach ked padali tri krát a to ešte nevravím o tom ako sa k tým pádom dostali. Ale aj tak sa teším ked si to pozriem druhý krát na dvd,možno sa aj viac zabavím. Aj keby som chcel,nemôžem dať viac ako tri hviezdičky.

Ong-bak (2003)

4 hviezdičky dávam za bojové scény,určite tu nejde o zádumčivý príbeh. Tento chlapík sa bije úplne nenormálne,bojové scény perfektné. V dnešnej dobe,mne osobne strašne chýbajú filmy ,kde sú použité a dobre nastrihane bojové sceny. Toto je presne ono. To si ho v Hollywoode naozaj nikto nevšimol dalšieho Bruce Leeho???

Rambo: Do pekla a zpět (2008)

Tak som to dnes pozrel,zo začiatku som bol trochu skeptický.Dlho som na to čakal a chcel som aby sa mi to pačilo a toho som sa obaval,ze sa mi to nebude páčit,no bol to velky omyl.Rambo je späť,Sly je späť. Rambo je unavený,zostárnutý,otrávený životom a stále akčný.No je vidieť,že aby natočil niekto poriadny akčňák musí sa vrátiť z osemdesiatych rokov a poriadne to rozbaliť a všetkých bad guys pokropiť poriadnou palbou. Mohlo to byť aj dlhšie a čakal som,že Rambo bude mať trocha väčšie a dlhšie stretko s tým ich veliteľom,ale nevadí.Myslím že ten koniec priam nabáda na to aby bolo dalšie pokračovanie,teda aspoň vo mne určite áno. Keby natočil aj rambo 5 a celý čas by sa tam staral len o kone,alebo čítal knihu v rohu miestnosti tak ja to chcem vidieť.

Těsně vedle (2007)

Nečakal som vela,ale vela som dostal,teda hlavne čo sa minutáže týka :) Inak v podstate dobrý nápad na komediu,ale scénky nie sú velmi vtipné,teda aspoň pre mňa velmi nie. Sú tam aj nejké svetle chvílky kde sa dalo pousmiať,no potom zasa nuda. Určite sa to aspoň dalo dopozerať dokonca. Tak asi dva a pol hviezdičky.Dám tri.

Gympl (2007)

Presne to čo som čakal ešte pred tým ako som to videl. Feťácký film,feťácké vtípky,feťácký sprejeri,feťácké žúri,feťácke výkony,feťácke všetko. Pozeral som to radšej s pretáčaním lebo sa to nedalo vydržať. No aj tak dávam jednu hviezdičku za to,že ten film vlastne existuje. Dakujem pekne za takú komédiu.

Depeche Mode: Devotional (1993)

Pre tých ktorý majú radi DM, jednoznamčne vizuálny a hudobný zážitok ku ktorému sa chce každý aspoň raz za čas vrátiť a pozrieť si to znova. Super.

Batman začíná (2005)

3 krát hurá pre tento snímok !!! Konečne niekto napasoval Batmana do reálneho sveta,obliekol mu kvalitne vyzerajúci oblek, dal mu auto , ktoré nie je odliate z umelej hmotyurobil tomu poriadny príbeh a vysvetlil odkial možu asi tak všetky Batmanové vecičky pochadzať. Jednoducho skvelé a odporúčal by som to aj ľudom,ktorý nemajú Batmana velmi v láske,pretože je to už o niečom inom ako to čo tu bolo doposial. Tak konečne niekto z Batmana urobil kvalitu tak ako som si to dlho želal.