Hidden (2015)

Příběh o "takové normální rodince" s totálně přiblblou hysterickou dcerkou, kterou bych v bunkru asi po 5 minutách uškrtil... Filmu by výrazně prospělo lineární vyprávění, protoře "flashbacky" jsou nezvládnuté, chaotické a objevují se bez jakéhokoli ladu a skladu a výrazně ruší. Film který mně nijak zvlášť neoslnil.

Král z ostrova Bastøy (2010)

Norové si opět neváhali nasrat do svého skandinávského hnízda a v plné nahotě ukázali jak vypadal norský arbeidsleir pro neposlušné teenangery. Stellan Skarsgård je pan herec, ale norská herecká omladina mu slušně šlape na paty. Škoda toho neveselého konce, ale takový už asi byl život potomků Vikingů.

Společná hra (1991)

Celkem neznámý film se známým hereckým bardem Gene Hackmanem, kterému zdatně sekunduje Michail Baryšnikov. Film slušně odsýpá a baví, stopáž není dlouhá, ale to není na škodu, protože nudné pasáže se zde prakticky nevyskytují.

Dáma v bílém (1988)

Film začíná jako dětský film, který se ale záhy zvrhne ve story o pedofilním vrahovi mixnutou s duchařinou, bohužel si film stále uchovává styl vyprávění jako pro děti školou povinné, což dost dobře vzhledem k tématu nechápu. Pozitivně hodnotím atmosféru filmu, negativně pak efekty před "modrým plátnem" jako ze šedesátých let...možná to byl autorský záměr, možná jen nebyly prachy, těžko říct...

Le Mans '66 (2019)

Nesnáším Matta Damona, ale tady mi nijak nevadil. Christian Bale se zápalem sobě vlastním opět dokázal, že je schopen zahrát v podstatě cokoli. Hodně atraktivní film z prostředí rychlých kol.

Legenda jménem Lamborghini (2022)

Čekal jsem víc...asi něco jako Le Mans '66 (2019) , bohužel snímek nesplnil moje očekávání, zejména naprostou zkratkovitostí a roztříštěným dějem. Ani Frank Grillo (ač se snažil, seč mohl) svojí vizáží hospodského vyhazovače moc neodpovídal vzhledu zarputilého výrobce nejrychlejších traktorů na světě... Filmu zjevně chyběl rozpočet a lepší produkce (závod tří automobilů? WTF?)...škoda.

Podfuk za všechny prachy (2020)

Nečekal jsem o toho filmu moc, ale pak jsem se fakt bavil. Tři páprdové - DeNiro, Freeman a Lee Jones ukázali, že ještě nepatří do starého železa.

Přepadení ve vzduchu (1992)

Film z doby, kdy byl Wesley Snipes ve formě a je škoda, že jeho kung-fu nemělo víc prostoru - rvačka v nákladovém prostoru letada je prostě paráda. V dnešní době budí úsměv zejména styl oblečení, ale film patří k tomu lepšímu, co Wesley Snipes natočil.

Studený jak kámen (1991)

Takový slabší akčnák z prostředí motorkářského gangu, kde se moc kecá, hodně mlátí a hodně střílí a to je asi tak vše.

Ovládací panel
14. nej uživatel Dánsko