Twin Peaks: ohni se mnou pojď (1992)

Když jsem to vyděl poprvé, nelíbilo se mi to. Podruhé jsem to nechápal, Potřetí jsem k tomu byl trochu schovívavý. Po čtvrté jsem začal přemýšlet, a popáte jsem tomu propadl.

To se ti povedlo, Julie (1982) (TV film)

Dávám tomu 5*, jelikož to je nejoblíbenejší povádka mé dcery.

Válka světů 2: Další vlna (2008)

Zajimávé je to že tento film je na mnoha servrech jeden z nejstahovanějších. Buď je to tím že nikdo neví o čem to je nebo se to široké veřejnosti líbí. Já dávám jednu hvězdičku protože odpad mám vyhraněný pro filmy typu Kurvahoši, trhala fialky a kameňák a jim podobné békoviny

Cloud 9 (1995)

Klasické porno. Krásné holky, dojem ovšem kazí neovolené rozkroky jak holek tak i chlapů a soulož s kondomem. Dal bych jen dvě ale kvuly těm holkám tři

Kriminálka Miami (2002) (seriál)

Kriminálka Miami je senzační právě proto, "ŽE SE NAPROSTO VYMIKÁ PŘEDCHOZÍM DVOU SERIÁLŮM". Narozdíl od Lav Vegas či Now Yorku, je Miami založená hlavně na citech protagonistů. David Caruso vyniká svou fantazii a vůlí k dosažení spravedlnosti. Toto v obou předchozích případech schází. Miami není jen o vyšetřování jedné dané vraždy, ale řešení dlouhých a těžkých prípadů, které se prolínají nejen do jednotlyvých dílů, ale i sérii.

Babe (1992)

Dobře stvárněný osud a život jednoho z největších baseballového hráče všech dob. John Goodman ho stvárnil přesně tak jak se Babe Ruth choval a jednal.