Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
13. nej uživatel Švédsko
9 fanoušků
/ 4 body
forsenE
Švédsko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Akční
Komedie
Dobrodružný
Animovaný
film
seriál
TV film
USA
Velká Británie
Německo
Francie
Itálie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Hodný, zlý a ošklivý
(1966)
Kmotr
(1972)
Schindlerův seznam
(1993)
Pán prstenů: Návrat krále
(2003)
Pulp Fiction: Historky z podsvětí
(1994)
Indiana Jones a Poslední křížová výprava
(1989)
Zelená míle
(1999)
Gladiátor
(2000)
Klub rváčů
(1999)
Gran Torino
(2008)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
13. nej uživatel Švédsko
4 body
Fanklub
(9)
griph
LUKICKK
littlesatan
olkio666
TefaN
DiabolSatan
Michal_Velc
forsen
Lukynxd
Časové pásmo bylo změněno