Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
6 fanoušků
/ 6 bodů
heinlich
Heinlich Robert
Praha, Hlavní město Praha, Česko
VÁLEČNÝ VETERÁN
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Krátkometrážní
Akční
Komedie
Krimi
Drama
film
hudební…
seriál
koncert
pořad
USA
Velká Británie
Česko
Německo
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Oliver Stone: Neznámé dějiny Spojených států
(2012)
Takoví normální Američané
(2013)
Haló, haló!
(1982)
Akta X
(1993)
Třicet případů majora Zemana
(1974)
Hannibal
(2013)
Ztraceni
(2004)
Pod kupolí
(2013)
Randall a Hopkirk
(1969)
Černá listina
(2013)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
6 bodů
Fanklub
(6)
pitchfork
Lovender
murder666
Headhunter
orangeboy
Elicity
Časové pásmo bylo změněno