MINDHUNTER: Lovci myšlenek (2017) (seriál)

Nikdy by som nečakal, že takto ukecaný seriál ma bude baviť, ale je to tak. Pekne natočený a zahraný seriál. Pokiaľ máte radi Finchera, tak toto si proste musíte pozrieť. Postavy sa tu krásne rozvíjajú a hýbu dopredu. Ak máte v obľube detektívne filmy s minimom akcie, tak toto si nesmiete nechať ujsť. Potrebujeme novú sériu, a to okamžite. 10/10.

Peacemaker (2022) (seriál)

Proste to milujem. Som strašne vďačný, že tento seriál vznikol. Postava Peacemakera sa tu nádherne rozvetvila a predstavila. Je dobré vidieť, že Peacemaker sa musí vysporiadať s určitými problémami. Postavy sú vynikajúce. Vigilante je proste najväčší frajer. Robí sa tu sranda úplne zo všetkého. Príbeh je celkom jednoduchý, ale pekne pasuje k tónu celého seriálu. Humor je tu geniálny. Raz je seriál extrémne vtipný, ale zrazu je extrémne smutný. Takéto striedanie nálad je osviežujúce a veľmi dobré. Hudba mi extrémne sadla. Už dlho sa mi nestalo, že nejaká pesnička extrémne pasovala do nejakej scény. Poriadne staré rockové pesničky. Tá práca s hudbou je proste výborná. Musím povedať, že Peacemaker ma dobrý hudobný vkus. Tento seriál odporúčam úplne každému, aj ľuďom, ktorí nesledujú komiksové filmy. Pokiaľ sa Vám postava Peacemakera nepáčila v novom The Suicide Squad, tak toto by ste si mali pozrieť, aby sa Vám ta postava nádherne predstavila a ukázala jej vlastné súkromné problémy. S veľkým úsmevom a radosťou čakám na 2. sériu. 10/10.

Osm hrozných (2015)

Tak toto som si extrémne užil. Postavy sú proste skvelé a odlišné. Každá postava tu ma dostatok priestoru. Konverzácie medzi postavami tu boli výborné a extrémne som si ich užíval. Celkový pocit z filmu bol extrémne pozitívny. Atmosféra je tu zvládnutá úplne super. Humor a občasné vtipy ma veľmi bavili. Tarantino to proste vie. 10/10.

Klub rváčů (1999)

Film, ktorý má veľmi zaujímavú myšlienku. Strih je výborný. Brad Pitt je excelentný a neskutočne si to užíva. Edward Norton bol tiež skvelý. Užíval som si každú scénu. Nemám viac slov. **PENIS** 10/10.

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Úplná klasika. Film je plný rôznych vtipných hlášok a situácií. Hlášky sa Vám zavŕtajú do hlavy a budete ich milovať. Postavy sú proste skvelé, uveriteľné a vtipné. Pokiaľ sa Vám páčia filmy od Tarantina, tak toto by ste nemali vynechať. Scenár a celkovo príbeh je dosť komplexný. Tento film Vás donúti rozmýšľať. Proste prelomová gangsterka, ktorú si maximálne užijete. 10/10.

Batman (2022)

Milujem to. Nový Batman mi extrémne sadol. Robert ho zahral jak len mohol. Temné, špinavé a daždivé mesto, ktoré ma neskutočnú atmosféru. Hudba je excelentná a perfektne dotvára atmosféru celému filmu. Začiatok ma extrémne chytil a nepustil do konca filmu. Hlavný vrah je dosť znepokojujúci. Keď bol na plátne cítil som sa neisto a vystrašene. Penguin bol perfektný a hrozne ma bavil. Catwoman bola krásna, nebezpečná a citlivá v jednom. Tento film si zaslúži byť videný na veľkom plátne. Bojové scény boli vynikajúce a dosť realistické. Naháňačka s batmobilom bola proste výborná. Dĺžka filmu môže byť pre niekoho problém, ale mne to vôbec nevadilo. Niekomu môže vadiť to, že sa tu trochu naťahujú scény, ale napriek tomu som si ten film neskutočne užil. Bol to výborný zážitok. 10/10.

Irčan (2019)

Veľkolepý mafiánsky epos. Film je extrémne dlhý, a vlečie sa jak slimák, ktorý sa neponáhľa, ale za odmenu dostanete vynikajúce postavy, a celkom smutný koniec. Príbeh je tu komplexný a dôležitý. Po pozretí budete o tom filme rozmýšľať ešte dlho. 9/10.

Podfu(c)k (2000)

Ach, to bola jazda. Krásne prerozprávaný príbeh. Herecké obsadenie bolo super. Brad Pitt, Jason Statham a Vinnie Jones si kradnú celý film len pre seba. Kráľovsky som sa bavil. Humoru je tu dosť. Aspoň na niečom sa musíte zasmiať. 10/10.

Memento (2000)

Je to extrémne prepracovaný a domyslený film, ktorý Vás donúti rozmýšľať, či to chcete alebo nie. Guy Pearce mi extrémne sadol. Spôsob akým si zaznamenáva poznámky ma veľmi pekne prekvapil. Všetky vedľajšie postavy boli super, ale najviac ma bavil Teddy. Pri tomto filme som sa vôbec nenudil, a dúfam, že ani Vy nebudete. Pre mňa je to dosť výnimočný film. Rozprávanie príbehu tohto filmu je dosť jedinečné a dokáže dosť prekvapiť. Pre ľudí, ktorí sú zvyknutí na jednoduchšie filmy, by som to veľmi neodporúčal. Pripravte si paralen a šup pozerať. 10/10.

Gauneři (1992)

Ja proste toho Tarantina milujem. Väčšia časť filmu sa odohráva na jednom mieste, ale to vôbec nevadí! Práve naopak. Postavy sú skvelé a hlavne uveriteľné. Každá je jedinečná a určite si nejakú zamilujete. Dialógy sú extrémne zaujímavé a zábavné. Nečakal som, že tie dialógy ma budú takto baviť. Koniec ma príjemne prekvapil. 10/10.