Pán prstenů: Prsteny moci (2022) (seriál) odpad!

Jak jenom začít no asi tím že amazon si zřejmě myslí že natočil dokonalý seriál ze světa pána prstenu ale ne nenatočil a myslím si že to co jsem vyděl byla spíš jako nějaká parodie u které se bohužel ani nezasmějete ale jen trpíte, celí herecký ansámbl my přišel strašně nesympatický tak že vás vůbec nezajímá co se s kterou postavou stane, dále tu pak máme jednu kontroverzi kolem černých elfů, trpaslíků a hobitů a celé to působí jako pěst na oko ale ok i u zaklínače se to dalo snést ale tady vůbec, dál co tak stojí za zmínku je krásný vizuál a hudba tak že je vidět že ty prachy amazon nasypal jenom do tohohle, tak že pokud bych to měl shrnout za mě se zkrátka tenhle seriál nepovedl a pokud bude nějaká další série tak na tu už se odmítám dívat pro mě vždy zůstane jenom jedna hraná verze pána prstenů a ta je od Petera Jacksona !!! za mě tak dávám odpad !!!

Rod Draka (2022) (seriál)

1 Série: 10 Procent, Tak konečně to mám za sebou a o můj bože takové utrpení jsem už dlouho nezažil, první začneme teda draky kteří jsou fajn a krásně natočení ale dostávají hrozně málo prostoru a když je v nějaké epizodě tak jen asi a pár sekund a v některé epizodě chybí úplně, dál co tu máme je fajn první epizoda která mě dokázala celkem dobře navnadit a říkal jsem si že tohle je ta stará dobrá hra o trůny nechybělo v ní dost napětí, násilí, ani sexu a politikaření ale jenom že s dalšíma epizodami tohle nadšení šlo postupem času do háje a může za to především to že se v nějaké epizodě se stane zajímavý zvrat a vás zajímá jak to dopadne v té druhé ale najednou začne druhý díl a víte co nic autoři na vás vyloženě serou protože tam zrovna dali skok v čase o 10 let tak že víte úplný hovno co se ted právě děje a na dané události v minulé epizodě tak můžete úplně zapomenout, jak jsem teda naznačil skoky v čase tak se nám s tím pojí také to že najednou sledujete úplně jiné herce tak že pokud jste si někoho oblíbily tak máte co zase smůlu prostě to tak je a nic s tím neuděláte jedině to vypnout a nedívat se na to ale to mě naštěstí neodradilo a i tak jsem se na to díval dál s tím pocitem že se to alespon celé nějak uzavře ale ne přišli poslední dva díly a stálo se vyloženě úplný hovno jenom jsme dostaly doslova otevřené finále a setap na druhou řadu a to je celé, tak že ve výsledku jsem tak nějak doufal že se autoři poučily a po zkažené 8 řadě hry o trůny nám dají konečně něco lepšího ale bohužel nestalo se tak a já tomu dávám z milosti jednu hvězdu za fajn draky ale to je tak celé.

Gangs of London (2020) (seriál)

Tak tenhle seriál mě opravdu hodně mile překvapil a v rámci seriálové tvorby nabízí opravdu jedinečný zážitek který jen tak někde nenajdete, velké plusy které tomuhle seriálu musím dát tak je za fajn příběh a postavy ale pokud tenhle seriál v něčem opravdu září tak je to akce která je opravdu krásně natočená a přehledná a režisér Gareth Evans tohle má v malíku ale abych jen nechválil, tenhle seriál má bohužel i dost velký problém a tím je druhá půlka kdy jsem si říkal že to musel točit nikdo jiný protože jak byl začátek krásně svižný tak v půlce se najednou s pomalí a neděje se nic moc zajímavého a vedou se prakticky jenom dost špatné dialogy a celí konec seriálu tak na mě působí jako jeden velký bordel ale tak naštěstí má být druhá série která doufám nebude opakovat stejné chyby, tak že ve výsledku jsem se jinak dobře bavil a jen škoda že takových to seriálu nevzniká víc, za mě tak dávám 4 hvězdy a doufám že 2 série nám nabídne lepší zážitek než série první.

She-Hulk: Neuvěřitelná právnička (2022) (seriál)

!!!Pozor spojlery !!! No tak nám opět marvel nadělil další ze svých seriálu a bohužel je to katastrofa, první díl i když měl určité problémy jako třeba to že naše hlavní hrdinka už umí ze začátku ovládat svoje schopnosti a je taky silnější něž samotný hulk!!! nebo její hodně rychlý origin příběh který nám odvyprávěla během par minut tak jsem to  ještě tak nějak zkousl a jelikož mám hodně rád postavu hulka tak jsem byl schopen tohle přehlídnout ale jen co už zmizel ze scény tak to celé šlo vyloženě do hajzlu, tak že máme tady linku s právničením, pak tu máme nějakou romantickou linku kde naše hlavní hrdinka vleze na koho jen může, a pak tu ještě máme linku kdy se snaží být super hrdinka uff tak že jak asi hádám tušíte je tady toho moc zkrátka a vůbec nic z toho nefunguje, humor i když tady je tak není vtipnej, postavy jsou nesympatické, špatná akce jo a to cgi na she hulk my zas tak nevadilo tak že takové menší plus, dál tu pak ale máme ještě epizody kdy tu máme na druhou stranu celkem známe hrdiny at už se třeba jedná o wonga nebo o daredevila tak tenhle seriál tu z nich dělá úplné šašky tak že gratuluji marvele že se ti podařilo zkurvit oblíbené postavy, a pak tu ještě máme jednu třešničku na dortu a to je celá závěrečná epizoda tohohle seriálu kdy už jsem si jenom říkal at to proboha skončí, tak že abych to nějak ve výsledku shrnul tak za mě jsem tomu chtěl dát odpad a jo je to vyloženě odpadní seriál ale i tak tomu dávám z milosti jednu hvězdu za fajn první epizodu jinak zbytek je jenom nesourodý šit. 10 procent

Entergalactic (2022)

75 Procent, Sakra tak tenhle snímek my neskutečně sedl, může za to především skvělá animace, postavy které jsou sympatické, hudba která i když bych si jí sám asi nepustil tak my nevadila a ke snímku se dokonale hodila, dál tu pak máme humor který se my neskutečně zamlouval a musím říct že takhle jsem se už dlouho nezasmál, tak že za mě jsem ve výsledku velice spokojený a tenhle snímek za mě můžu jen a jen doporučit, za mě tak dávám silnější 4 hvězdy a doufám že takových to snímku vznikne více !!!

Nene (2022) odpad!

Jako sorry ale vážně se tohle někomu líbí tak moc že tomu dá 5 hvězd ? za mě si to nezaslouží ani hvězdu a to z prostého důvodu že tenhle snímek je jenom ztráta času a lépe uděláte když se budete dívat do zdi, za mě tak dávám odpad a doufám že pan peele už se na to vysere a přestane točit filmy které za nic nestojí.

Vlkodlak: Noční lovec (2022) (TV film)

Po pravdě nemám problém se dívat na černobílé filmy ale jestli chce tímhle snímkem marvel něco dokázat tak za mě se to rozhodně nepovedlo a i když má tenhle film jenom nějakých 50 minut tak my přišlo že trvá snad věčnost a já jsem se u toho strašně nudil, tak že ve výsledku dávám jednu hvězdu za snahu.

Blondýnka (2022)

5 Procent, No tak koukat se na tenhle film bylo pro mě celkem utrpení ale dokoukal jsem to celé ale měl jsem co dělat protože z mého pohledu se jedná o zbytečně dlouhý a nudný film kde sledujeme jenom to jak naše hlavní představitelka trpí a ve filmu se neděje prakticky nic moc zajímavého ani zábavného aby vás to nějak donutilo se na to dívat, jediné plusy které tomu dávám je za fajn herecké výkony jak Ana de Armas která tady ztvárnila Marilyn Monroe tak i vedlejší postavy které hrály dobře ale i tak ve výsledku když se na tenhle film nepodíváte tak ani o nic nepřijdete.

Monstrum (2022) (seriál)

80 procent, Musím jenom říct že takhle znepokojivý seriál už jsem dlouho neviděl a může za to především to že je to celé natočené na skutečném příběhu sériového vraha o kterém jsem v životě neslyšel ale i tak my to nezabránilo se na tenhle snímek podívat, co rozhodně stojí za zmínku tak je skvělé herecké obsazení, kamera, hudba, vizuál, napětí tak že si tady není skoro na nic stěžovat, ale pokud bych měl mít menší problém tak je to s epizodami a jejich délkou kdy jsem si říkal že kdyby to mělo 8 dílů na místo 10 tak bych se nezlobil, dál tu máme celkové tempo které je pomalejší a dává nám tak dost času aby jsme poznali jednotlivé postavy což chválím ale po pravdě některé dějové linky mě zkrátka tak moc nebavily, dál tady máme fázování kdy hned v první epizodě Jeffa dopadnou a já jsem si říkal proč to zrovna dali hned na začátek a nenechali si to ke konci seriálu takhle jsme totiž pak skákali v čase jak na běžícím páse a vám pak přijde že se jedná o jeden velký bordel který naštěstí má začátek prostředek a konec, dál čeho tady bylo na mě celkem dost bylo gay scén ale přežít se to dalo a naštěstí jsem s tím neměl takový problém jako u většiny seriálu od netflixu, tak že pokud bych to měl celé shrnout tak se za mě jedná o kvalitní seriál který by měl vidět každý kdo se o dané téma zajímá.