Já, mé druhé já a Irena (2000)

no tak ja som sa na tomto filme naozaj dobre zabával, hlavne na tých troch čiernych bratoch, nepomôžem si ale mne sa to fakt páčilo

Beowulf (2007)

Osobne mi moc nesedelo že Beowulf viac pripomínal počítačovú animáciu ako hraný film ale efekty boli naozaj výborne, akčné scény tiež, len mi pripadalo že ich tam je dosť málo na takýto typ filmu. Niektoré pasáže boli príliš naťahované a nezaujmavé, občas som sa začínal nudiť, škoda toho. Inak Angeline to naozaj pristalo, keby sa tam ukazovala častejšie tak by som možno kvôli nej ešte prihodil jednu hviezdičku navyše ;)

Království nebeské (2005)

Tak to bola neuveriteľná nuda, miestami som sa musel udržiavať pri vedomí aby som si trošku nezdriemol a inak som zvyšok filmu napäto čakal kedy tento trest boží skončí.

Já, robot (2004)

Ja Robot sa svojim spracovaním veľmi elegantne odtŕha od ostatných akčných sci-fi a v súčasnosti patrí k špičke vo svojom žánre. Zaujímavý scenár, cool Will Smith a vynikajúce efekty, akciou našlapaná dvojhodinová mašinéria.

Kmotr (1972)

Bezpochyby jeden z najlepších filmov všetkých čias, nenahraditeľný Marlon Brando a vynikajúci Al Pacino, výborná hudba!, réžia! a scenár!. Aj po 35 rokoch sa na Godfathera pozerá skvelo, jednoducho nestarnúca klasika.

Zjizvená tvář (1983)

Cesta kubánskeho 'emigranta' z prisťahovaleckého tábora až na vrchol drogovej mafie plná krvi a násilia, podčiarknutá svojráznou réžiou a úžasnou hudbou, ktorá nenahraditeľne dokresľuje 80te roky. Al Pacino vo svojej najlepšej roly, ani Michael Corleone mu tak nesadol a svojim výkonom spravil z Montanu legendu svojho žánru.

Sejmi je všechny (2007)

vynikajúci film na odreagovanie pri ktorom netreba vôbec rozmýšľať, stačí sadnúť pred telku s popcornom v jednej a s colou v druhej ruke a vychutnávať 86 minútovú nádielku akcie.

Hitman (2007)

Po prečítaní niektorých hodnotení som čakal sklamanie ale našťastie som bol veľmi milo prekvapený. Síce film (bohužiaľ alebo našťastie) skoro vôbec nesúvisí s počítačovou hrou, ktorou je inšpirovaný a trailery na Hitmana predpovedali hrôzu, ja osobne som sa väčšinu filmu bavil. Trošku slabší dej, ale to sa dá ospravedlniť množstvom akčných scén ktoré sa určite vydarili. Ako oddychovka presne to čo som potreboval.