La La Land (2016)

Konec byl krásnej.. ale má to chyby těžce jsem se rozhodoval co dát za hodnocení. Něco mezi 3/4. Takže 7/10

BoJack Horseman - Xerox Xeroxu (2020) (epizoda)

Krásná epizoda a přitom tak smutná jak se ho všichni snaží podrazit. Akorát Diane vypadá že se sním konečně usmíří

BoJack Horseman - Tvář deprese (2019) (epizoda)

"You trying to get from a nothing but u still find nothing" už chápu proč má tak dobré hodnocení. Tahle epizoda se fakt povedla. Všechno dopadlo dobře i přitom že všichni jsou depresivní to je hustý jak lidi když jsou depresivní společně tak se vlastně usmívají. A bojack tu má fakt velkou změnu teďka se začnou dít věci

BoJack Horseman - Překvapení! (2019) (epizoda)

No tak tohle jsem nečekal . Z jednoho domu udělat scénku co se protáhne až dokonce ep není tak lehký . Opravdu povedená epizoda. Až bylo bizarní jak si jich nevšímali ale v tom je ta pointa. 9/10

BoJack Horseman - Série 5 (2018) (série)

První půlka série byla slabá ale po asi 5 dílech se to rozjelo. Každý díl je něčím unikátní , každý díl něco prozkoumává. Má to rychlost a nepřestanete se bavit. A jde vidět že seriál se blíží už do takový depresivní části kde se Bojack snaží vyrovnat s věcmi. Za mě povedená série. Jasných 9/10