John Wick: Kapitola 4 (2023)

Jako člověk co nikdy neviděl John Wick film musím říct wow. Tolik akce,tolik bojových prvků, TOLIK protivníků. Prostě wow co mám říct. Moje oblíbená část je nejspíš první fighty v japonském hotelu nebo co to bylo lol. Každopádně jsem rád že jsme viděl tento bojový masterpiece a asi se jdu podívat na 3 předchozí lol

500 dní se Summer (2009)

I hate summer. Můj názor je že Summer věřila na opravdovou lásku ale, nikoho takového nikdy nepotkala a proto říkala we are friends atd. Protože by s ním nevydržela chodit. Ale i tak nechápu její chápání že se budu chovat někdy jako někdo kdo chce na to pomalu a hnedka potom skočí do postele. Idk asi jsem blbej. DOPLNĚK: NECHaPu to lol nechápu ten film je moc komplexn. Ha to tak hezký on jí miluje one ne nebo jo nevím a on prostě že " nechce semnou chodit co budu dělat omg gg. A potom on teda se s ní rozjede a ona k němu přijde a řekne že už na provou lásku věří jo supr. Ne nic. Každopádně potřebuji vysvětlení. Prosím někdo. Edit: uvědomil jsem si jak podobní jsme si s ní. Totiž ona na pravou lásku věří bohužel se bojí že ve vztahu nevydrží dlouho a ten stejný pocit mám já a bojím se že to mě nebo komukoliv jinému to může ublížit Edit 2: Nová věc tenhle příběh není love story lol tak to všechno mění.new update: Možná kdybych se na to teď podíval asi bych se do tohovíc vžil. Možná to udělám ale ten film je prostě ahhhh dobrej ale já to asi nechápu

Ninjago - Crystalized (2022) (série)

Začátek hrozně povedený ale potom to bylo nudné a nic originálního

Ten, kdo stojí v koutě (2012)

The realist thing "we accept love we think we deserve" do**** tenhle film tak hraje na city ,ale za mě je výborný. Hezký zpracované, super postavy. Bohužel jedno mínus tam je a to že když Charlieho opustili potom co všem ublížil, tak jsem nepochopil proč po jedné bitce hnedka dostane odpuštěno a je zase jejich bff. Jinak docela solidní. 8/10 (ps:(**spoiler**) potom co jsem viděl "spoiler" jsem myslel že umře ale neumřel tak jsem byl velmi překvapen)

Spalující touha (1999)

Hrozně divný film který vás má psychicky zastrašit a daří se mu to. Tohle dílo bych popsal jako koukání se na někoho komu se hrouti svět před očima. A i po zhlédnutí nemám tak dobrý pocit že to dopadlo dobře. Jo a můj první film od Kubricka který jsem si vybral čistě náhodou

Backrooms (2022)

Spousta videii které začali jednim legendárním videem které je mým oblíbeným krátkofilmem. Myslím že se jakoby inspiroval filmy ve kterém jste v pohledu osoby. Celé to působí hrozně realisticky v tom ohledu že to je jenom blbý sgi. Celé to je udělané jedním 17ti letým týpkem lol

Změna hry (2015) (seriál)

Jako malý jsem na tom ujížděl. Sorry ale byly to hodiny zábavy s minimálním budgetem lol

BoJack Horseman (2014) (seriál)

"Pls tell me Im good person" býl dobrý člověk? Nejspíš ne ale jasný je jedno, jeho quetos jsou boží. Bojack je definice toho že špatné děctví tě může v budoucnu hodně zničit. Všechno to chlastání braní drog je k tomu zapříčinité. Seriál začíná jako špatná malovaná komedie se zvířecímy postavami ale přijde díl "downer ending" a vy si říkáte co jste to viděli. Najednou o seriálu začnete přemýšlet jinak, že to má větší hloubku než komedie o koni z 90s. Bylo to smutné když to skončilo protože vy si uvědomíte že už žádný díl nebude že vy se nemůžete těší na další večer. A je to tak, tenhle seroš vám fakt pomůže, je si to bude po psychické stránce nebo po jiné. Ten seriál je FAKT Úžastný. Také si myslím že seriál dokázal vyobrazit jak alkoholik vidí svět a jak se cítí. Něco takového jde vidět třeba v dílů "stupid s***".