• Krátkometrážní
  • Rodinný

„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)

Film je parodií na americké filmy, ve kterém se objevují komiksové malůvky (jak už zde bylo psáno). Vždycky, když George Camel otevře dveře, vypadne mrtvola. Pak se do děje přimotá ještě šek a gangy, kteří jdou po něm. Líbí se mi, jak do toho zapojili Ameriku, že to není klasická komedie. Kromě Lipského tam také excelovaly Janžurka a Bohdalová. Další dílo z filmových pokladů.

„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)

Další film patřící k pokladům české kinematografie. Dobrý film se pozná i podle toho, jestli používáme hlášky z něj v reálném životě. My, jako moje rodina používáme ,,Plha se hlásí " (když se třeba někdo na něco zeptal, bylo mu odpovězeno a další člověk se zeptá  na to stejné). Pan profesor Hrbolek je legenda!

Adéla ještě nevečeřela (1978)

Na svoji dobu je film velmi pokrokový...ty vynálezy. Ledvina a Carter jsou nerozlučná dvojka. Film je jeden z pokladů české kinematografie, měl by ho vidět každý.

Dům tisíce mrtvol (2003)

Film je slušnej krvák, trochu mi připomíná Texaský masakr motorovou pilou. Líbí se mi stylizace úvodu na retro. Tento film patří k nejvíce nechutným, jaký jsem kdy viděla. Rozhodně není pro slabší žaludky. SPOILER Není to o lekačkách ale o mučení.

Hannah Montana (2006) (seriál)

Další seriál mého dětství, který jsem zbožňovala. Samozřejmě nezklamalo, někdo se v dospělosti podívá prvně a pak se mu to nelíbí. Opět, je pro to mladší publikum.

LazyTown (2004) (seriál)

Tenhle seriál je moje dětství, uplně jsem ho zbožňovala. Je nesmysl se na něj podívat poprvé v dospělosti a pak to celé strhat, jak je to strašné. Je pro mladší publikum

Zoo (2022) (seriál)

Musím opravit své 3 hvězdy na 1. Když to začínalo,tak to tak nějak šlo. Sice mi trhala uši Pecháčková tím svým hraním nehraním (což dělá pořád, žádné zlepšení i po x měsících, kdy seriál běží) , ale dějově to šlo. Pak bylo to pomalé sbližování s Haďákem, to bylo taky takové miloučké, pak únos...ale co je z toho teď? Hrůza. Pořídit si děcko kvůli tomu, aby se přišlo na jiné myšlenky jako haló? Předtím nějaké haďákovy vize nebo co. Větší hovadinu vymyslet nemohli. Jo a jak Pecháčková nahradila Burešovou v Lady X, to taky nešlo. Burešová má pěkný hlas, nemá ho každá, zato Pecháčková takový hlas má, takže tam si taky laťku úplně nezvýšila.

Pod hladinou - Voda (2023) (epizoda)

Když to natáčí Moravec, tak se nemůže čekat seriál čistě krimi,ale spíše úroveň Modrého kódu a sestřiček (když je režíroval).  Upřímně mě Hádek dost znervózňuje. On je potápěč a nemůže jít pod vodu. To tam je celkem houby platnej. Jestli takhle bude většinu seriálu, tak potěš koště.

Čuník (2022)

Moc ani nevím, co k tomu říct...Film se mi líbil, beru ho jako psychologický thriller. Děj bych popsala asi takhle: Když Sáru šikanují a zastane se jí muž, kterému nevadí, když ochrana před šikanou zajde příliš daleko.  *SPOILER* Bylo poznat, že mu jí bylo líto a že se do ní zamiloval,nebo ji měl aspoň rád. Což moc nechápu proč, když se neznali.  A ten konec...na jednu stranu mi ho bylo líto, protože jak jsem řekla výš,asi ji měl rád, ale zas to co dělal bylo zvrácený.

Zrůda (2003)

Charlize Theron a Christina Ricci byla radost se na to jejich hraní koukat. Téma tohohle typu mě zajímá, takže mám zase jiný pohled než divák, co ne. Nebyla jsem ničím šokovaná, Aileen dělala, co uměla, pak se to zvrtlo. Bylo mi líto pána, jak tam prosil o život. Aileen nenáviděla muže.