Reklama
Reklama
ČSFD projekce
Motorkáři
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
Frajer15
Trutnov, Královéhradecký kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Animovaný
Akční
Dobrodružný
Komedie
Fantasy
film
seriál
pořad
USA
Japonsko
Velká Británie
Česko
Nový Zéland
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Šinseiki Evangelion
(1995)
JoJova prazvláštní dobrodružství
(2012)
Darling in the Franxx
(2018)
Hellsing
(2001)
Death Note - Zápisník smrti
(2006)
Psycho-Pass
(2012)
Chainsaw Man
(2022)
Cyberpunk: Edgerunners
(2022)
One Piece
(2023)
Bakemonogatari
(2009)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
Časové pásmo bylo změněno