KlárkaD

little rock & roll queen

<< předchozí 1 2
    • 6.8.2012  22:15
    Casablanca (1942)

Nádherná klasika, o které již vše bylo řečeno, takže není třeba nic dodávat, snad jen to, že ten film na mě působí tak moc, že se při scéně, ve které se návštěvníci Rickova baru v čele s Lászlem snaží přezpívat Němce za pomocí francouzské hymny, vždycky , VŽDYCKY rozpláču, a to u filmů moc nebrečím. Takže tak./// Play it, Sam. Play As Time Goes By.......It's still the same old story, a fight for love and glory, a case of do or die, the world will always welcome lovers, as time goes by.......

• 11.3.2012  16:58

I just wanna be loved like a regular girl. All people ever see is Marilyn Monroe. As soon as they realize I'm not her, they run........Moc krásné, Michelle. P.S. V těch dlouhých bílých šatech ti to moc slušelo.

• 5.3.2012  23:32
    Fantom opery (divadelní záznam) (2011)

Naprosto dokonalý zážitek, obzvláště Fantomův výkon stojí za zhlédnutí!!

• 17.9.2011  23:01
    Spider-Man 3 (2007)

Tohle prostě nemůže být myšleno vážně.

• 7.8.2011  14:01
    Dexter (TV seriál) (2006)

"Tonight's the night. And it's going to happen again and again. Has to happen. Nice night. Miami is a great town. I love the cuban food, pork sandwhiches, my favourite. But I'm hungry for something different now."

• 4.7.2011  21:25

Já nejsem ani Leonardo ani Michelangelo, paletu mám amatérsky chudou, ale když mne paní můza políbila na čelo, rozhod jsem se skoncovati s nudou........ :D ....... jak tohle člověk může nemilovat? :)

• 4.7.2011  21:21

Nejmilovanější film mojí maminky, takže slabost už od dětství :)

• 1.6.2011  00:47
    Velká ryba (2003)

Jeho historky byly zvláštní. Ale konce, tak ty byly nejpřekvapivější. Jsou ty příběhy pravdivé, nebo ne? A záleží na tom vlastně vůbec?

• 1.6.2011  00:42

Nepřekonatelný zločinecký páreček k pohledání. ( ON: Zapomněl jsem si u vás vzít rukavice, a možná jsem nechal otisky, moc prosím, než půjdete do postele, otřete celý ten rám obrazu hadříkem. Ano? ONA: Jistěže, ještě něco? Nepřál byste si padělaný pas nebo falešné peníze? ON: Nee.....ONA: Jste blázen, prostě cvok. Nechcete taky pusu na dobrou noc?).........Ta věta se jí stala osudnou :D Jak já miluji sarkasmus, jak já miluji Audrey ........A chci ten bílý klobouk.

• 1.6.2011  00:32
    Fantomas (1964)

Kdo je nejlepší zločinec na světě? Že neznáte odpověď? Vážně ne? :) "Já tě dostanu, Fantomasi. Já tě dostanu."............Ale nedostaneš :D

• 1.6.2011  00:28

Ano, "obyčejná" pohádka. Ale zatraceně hezká a podaná v neuvěřitelně elegantní podobě, na čemž má zásluhu převážně překrásná Audrey a šarmantní G.Peck. Kdo by se nezamiloval, že? Já tedy přímo vášnivě.

• 30.5.2011  10:58
    Hra o trůny (TV seriál) (2011)

Takže další seriál, který jsem si zamilovala. Asi bych se měla na tu televizi přestat dívat :) ///// " He was no dragon. Fire cannot kill a dragon." "Are you a brother of the Night's Watch, or a bastard boy who wants to play at war?"

• 13.4.2011  11:07

Robert umí hrát. A né že né. Příjemné zjištění. Emilie de Ravin mile podmanivá.

• 12.4.2011  00:37

,,I amar prestar aen, han mathon ne nen, han mathon ne chae a han noston ned 'wilith."

• 11.4.2011  18:33

Poměrně opomíjená richardovka, které by podle mě zasloužila více pozornosti, je neuvěřitelně vtipná a zábavná. Pro mě možná nejoblíbenější film s božským Pierrem Richardem. P.S. Pokud máte zapalovač vypadající stejně, jako váš revolver, se kterým o víkendu střílíte do plechovek, dávejte si sakra pozor, ať si je nespletete :D

• 10.4.2011  12:24
    Billy Elliot (2000)

Ach, jak moc miluji balet.

• 8.4.2011  23:27

Skvělé, velmi inspirativní.

• 29.3.2011  22:18

Originální jako máloco. A Anuška se má na co těšit!!! Draze za všechno zaplatí.

• 26.3.2011  11:45
    Phineas & Ferb (TV seriál) (2007)

Jednou jsem se kdesi u hlídání nějakých malých příbuzných dívala na Disneychanel, což mě kvůli kravinám typu Hannah Montana málem zabilo. Pak ale začal Phineas a Ferb, kteří mě baví, takže přiznávám, když mám náladu dívat se v sobotu ráno na pohádky, jak jsem to dělala vždycky, když jsem byla malá, občas si tyhle dva bráchy pouštím na youtube. A kde je Perry? :)

• 26.3.2011  11:34

Je to kravina. Ale hrozně roztomilá.............My jsme holky z porcelánu, život máme těžký, nelétáme v aeroplánu, my chodíme pěšky........to si budu pamatovat napořád :)

• 25.3.2011  13:31

Wau. Tak to je něco. Už dlouhou dobu jsem neviděla takhle překvapivý film. Herci byli skvělý, Will Ferrel, kterého jsem nikdy nemusela mě tady velmi bavil a zaujal. Takže komedie nebo tragédie? Každopádně velmi zajímavý snímek. A někdy je vážně lepší spokojit se s "fajn".///// I'd go the whole wide world, just to find her, find out where they hide her..

• 24.3.2011  23:04
    Záměna (2010)

Americké romantické komedie vážně nemusím, všechny jsou na jedno brdo, pravda je, že tahle se krapet odlišuje, ovšem koho napadlo založit zápletku filmu na záměně spermatu během inseminace? To svět neviděl - autoři zřejmě chtěli upozornit na světově se šířící problém přirozeného početí. Dvě hvězdičky hlavně za toho malého roztomilého kluka - Thomase Robinsona a za to, že Wally nebyl gay, protože to tu už bylo hodněkrát.

• 24.3.2011  22:53
    Cizinec (2010)

Tak tohle se vážne, vážně nepovedlo!! Nevím, jaktože J.Deppa napadlo hrát v něčem takovém! Ang a Johnny netvoří zrovna věrohodný pár, nenapadá mě snad nikdo jiný, kdo by se k sobě hodil méně než tito dva herci. Krásné je alespoň prostředí Benátek, které však film zachránit samo o sobě nedokáže. Angelina je navíc rok od roku kostnatější a připadá mi, že tím ztrácí svůj půvab a hlavně sexy křivky. No dobře, vlastně ještě nosila ve filmu hezké šaty :D. Přece jen se našlo nějaké plus. Ale prosím - pár z těchto herců na plátně už nikdy více!!

• 24.3.2011  22:41

Na americkou romantickou komedii poměrně povedené, dá se tu najít několik dobrých a vtipných scén. Pár Anne a Jake se mi překvapivě líbil, přestože spousta lidí tu píše, že se k sobě nehodí a chemie mezi nimi je na bodu mrazu - u mě teda naopak jako dvojka velmi dobře fungovali - 7/10.

• 20.3.2011  21:26
    Mimina (2010)

Krásný dokument s řadou velmi vtipných scén, které mě odrovnaly. Aneb jak asi zareaguje mimino, když mu na postel zničehonic vyskočí kohout?

• 20.3.2011  21:19
    Bratři (2009)

Nevím, kdo řekl, že jen mrtvý uvidí konec války. Já jsem konec viděl. Otázkou je, můžu se vrátit do života?

• 20.3.2011  21:16
    Na dotek (2004)

Skvělý příklad toho, jak je osud nevyzpytatelný a Jude Law nerozhodný :). Film, ve kterém až na několik krátkých vět promluví jen 4 hlavní postavy, má přes svůj divadelní ráz neuvěřitelné kouzlo, zaujali mě převážně Natalie Portman a Clive Owen. Navíc - jak už je tu mnohokrát řečeno, film má jednu z nejkrásnějších úvodních scén, které jsem kdy viděla.

• 20.3.2011  21:06

Pro mě nejúžasnější film s králem komiků Vlastou Burianem. Scéna, kdy recituje přiopilému Marvanovi baladu, je zcela nepřekonatelná............vyzáblých pakobylek stíny mátožné a s rukama sepjatýma kudlanky nábožné........:D :D

• 20.3.2011  21:01
    Juno (2007)

Snímek, který je neuvěřitelně lidský, komický i dojemný zároveň, navíc obohacený o skvělou hudbu. Výkon Ellen Page na jedničku, velmi příjemně zde překvapí Jennifer Garner. U mě 90%.

• 20.3.2011  20:57

Pro díla Tima Burtona mám neuvěřitelnou slabost, většinou se nedokážu ovládnout a pokaždé hodnotím pěti hvězdičkami. Mrtvá nevěsta si ovšem toto hodnocení bezesporu zaslouží, neuvěřitelně originální snímek, krásná hudba, ze závěru filmu mi je ale vždycky hodně smutno...........snad jsi už alespoň došla klidu, Emily......

<< předchozí 1 2