Casa Carnivora (2010) (amatérský film)

Atmosféra byla dobrá, hudba mi lehce pripomínala staré dobré Carpenterovky takže perfektní. Akorát škoda toho konce. Jinak slušný to počin začínajích filmařů. Filmy s takou atmosférou našim filmařům skutečně chybí...

Růžový panter (2006)

Plné naprosto debilních a jebnutých gegů, to je jasny...ale rozesmálo mě to maximálně, tak proč ne?

Souboj cti (1996)

Už to nemá v sobě to, kvůli čemu sem se na podobné akčňáky díval.

Protivný sprostý holky (2004)

Tak tady z toho hovna se nikdy ani nezakouřilo....nikd bych nevěřil, že L. Lohan může takhle klesnout. Není divu, že má teďka problém s drogama a slkoholem...já hrát v něčem tak bezduchém nemastném a neslaném..taky bych měl

Norbit (2007)

No krávovina jak hrom, to je jasny...ale když se chce člověk pobavit, a počítá s tím...tak proč ne?

Velký bazar (1973)

Absolutní pecka od Les Charlots...a ten úplný konec je stejně nejvíc. Takový výsměch společnosti :-) 100%

Past na rodiče (1998)

Nadprůměrná teen komedie. Nemá ten klasický stupidní progress jako téměř všechny podobné filmy. Pohodová odpočinkovka, která je trochu i na zamyšlení.

Modrý samet (1986)

--------------------------------Masakrální psycho--------------------------------------

Pakt s ďáblem (2008) (TV film)

Kdo by si pomyslel, že Indové nosili uniformy wermachtu a byly tak vždy čistí :-D