Ghost Rider (2007)

Mikuláš Klec, který hraje magora, který se promění v hořící pochodeň a vraždí tam démonické maniaky Wese Bentleyho ( Black Heart ), je v celku zajímavá podívaná.. Akce tam nechybí a ani démoni kteří mají schopnosti přírodních živlů nemají odbyt.. A Peter Fonda v roli Mephistophelese alias Roarke, který má být pán pekel hraje velmi dobře.. Dobře se na to dívá a efekty také celkem kvalitní.. Rok 2007 určitě v pořádku. Stačí na večerní podívanou :)

Ash vs Evil Dead (2015) (seriál)

Absolutní nářez, Ash byl dobrý řezač.. Démoni celkem brutální.. Krve taky nebylo málo.. Peckojízní seriál, stojí za to.. Kelly řezala a bila taky slušně.. a náš (ne)mexičan Pablito, no co říct, frajer s páčem :) STOJÍ ZA TO !

Smrtonosná past 3 (1995)

Skvělý snímek s Brůsem Vyližem, který to tam jako NewYorský policista celkem podává v celku dobré akci.. Simon také velmi charismatický a dobrý záporák.. "JJJOhne ?" Stojí za to se podívat :)

Blade (1998)

Zajímavý snímek, upíří člověk masakrující mordy usoplených krvavých nedokojených vysávačů je v celku dobrá podívaná, efekty taky nechybí, a ještě k tomu Wesley Snipes v roli hlavního hrdiny Blejta :D No ty kjáso.. Kvalitka která neomrzí..

Vidím vás (2022) (seriál)

No, Rodinka se nastěhuje do nového domu a rázem začne peklo na zemi.. Nic víc, nic míň.. Nebylo to špatné, líbí se mi manipulace s postavami a to jak jsou všichni podezřelí, vyjímkou nebyl ani **SPOILER** Dakota který v některých momentech byl až moc podezřelý.. Nicméně, líbilo se mi to, a závěr byl v celku dobrý, odhalení Theodory která údajně byla celou tu dobu "HLÍDAČ" se mi líbilo i když se pak ukázalo že to nebyla ona.. Prostě zakončení s otevřeným koncem a s tím že nevíme kdo to byl se mi poněkud líbilo.. Dobrý, průměrný seroš :)