Poslední pevnost (2001)

Nebyl to nejlepší film pod sluncem. Byl sotva průměrný. I když mě takovéto podobné filmy baví, tak tento nebyl tak dobrý. Byl nabit tak ohranými věcmi, že jsem občas měl chuť vypnout televizi. nakonec jsem to vydržel a to i přes hrozné reklamy, jenž mě každou půl hodinku vyrušily. V tomto filmu byl hlavní hrdina pojat trošku jinak a i takové ty klasické poměry mezi vězněmi, jak jsou vidět v každém takovém filmu, tady byly jiné, ale jinak nic moc.

Noëlle (2007)

Není to žádný filmový hit. jak už si asi každý, kdo tento film viděl všiml. Ale ani to není žádný špatný film. Atmosféra slušná, herecké výkony nic extra, hudba by se sice občas hodila do nějakého jiného žánru, ale nakonec splnila svůj účel a dodala filmu na atmosféře.

Interstate 60 (2002)

Nádhera. To není žádný všední film, který by se točil každý den. Ne ne, toto je opravdu originální kousek. A také dost zajímavý. Například chlapík, jenž nesnášel lži (už nevím jak se jmenoval) a když byl v úzkých během nějakého střetu s jiným člověkem.... Prostě vytáhl bombu, jenž nosil pod sakem a všem natrhl prd**. Kdo by to čekal od chlapíka v saku? Samozřejmě tento film není o něm, ale on byl úžasný a vůbec film byl opravdu super. Takže myslím, že nikdo neprohloupý, když tomuto filmu věnuje ty necelé dvě hodinky.

Blízko nebe (2005)

Pro mě osobně to bylo na český film rozhodně naprůměrný výkon. Určitě to byl docela zajímavý námět zasazený do zajímavého prostředí, z kterého by se dalo vycucat mnohem více. Bohužel to zpracování občas trošku pokulhávalo. Ale jak už jsem řekl, tak na český film to bylo opravdu dobré a proto dám 4*.

Sherlock Holmes (2009)

Takové ne úplně čisté 4*. Já mám rád styl Guye Ritchiho, navíc ve filmu byli vynikající efekty atd.... Ale něco tomu chybělo. Vše bylo takové suché. Tedy všechny jeho filmy jsou takové suché (bez otevřených citů atd...) a já to mám na těch jeho filmech rád, jenže tento film byl tak nějak jinak suchý. Občas ty ohrané fóry byli až moc uměle zasazeny, jen aby tam byli. Ale zase nesmím jen kritizovat, protože tento film jinak nebyl vůbec špatný, ba naopak. Jak už jsem řekl, dobré efekty, pro mě senzační stylizace a herecké výkony byli také super.

Zrození šampióna (2009)

Super. Zase jednou film, který splnil mé očekávání a po skvělém traileru přišel i skvělý film.

Co žere Gilberta Grapea (1993)

Teda, musím říci, že ze začátku filmu jsem se docela nudil, ale jak film pokračoval, začalmě víc a víc unášet..... Byl to film nacpaný emocemi a vynikajícími hereckými výkony. Hlavně DiCapriovi bych jeho roli i uvěřil. Byl opravdu dobrý. Stejně jako nakonec i celý film. Nejdříve jsem chtěl dát 4*, ale ten závěr filmu byl opravdu senzační a silný, jako málo který film, takže nakonec dávám 5*.

Nelítostný souboj (1995)

Tak tento film měl snad úplně vše, co má dobrý film mít, ne-li více. Opravdová podívaná od začátku až do konce. Akorát ten De Niro měl vydržet..... Já mu fandil. Vždy jsem ho měl radši než Al Pacina.

Rychlí a zběsilí (2009)

Tak a už dost. Jen ať už netočí další díl. Dokonce i ta "dětská" Tokijská jízda byla zajímavější a zábavnější než tohle. Jediné proč jsem se na tento díl koukal byl Vin Diesel, který také jako jediný ve filmu jezdil v normálních autech...... Bohužel už jsem asi z takovýhle filmů vyrostl. Zlatý první díl.....

Zkažená mládež (2007)

No naštěstí jsem měl ve škole více štestí.... Ale k filmu. Myslím, že tento snímek moc dobře vystihl dnešní mládež. Rozhodně v tomto filmu byl ukázán jistý extrém, který se vidí málo kdy, ale i k tomu může dojít a občas dochází. Jinak také ukazuje, jak dokáže být "kolektiv" velmi silný a to i na té špatné straně a jak ti mladí dokáží být hloupí. Proto by ve školách měl být vetší respekt k učitelům atd.... Další nešvar, jenž s chutí přebíráme od našich milých američanů. Je radost vidět, jak se náš systém pěkně "osvobozuje".