• Thriller

Otázky Václava Moravce (2004) (pořad) odpad!

tento pořad je vyložený hnůj, kde Moravec s vyvalenýma očima předkládá své názory a zve stále dokola jedny a ty samé lidi

Show Jana Krause (2010) (pořad) odpad!

Já nechápu, proč si tam Kraus zve nějaké hosty, klidně se tam může pošklebovat sám sobě, lepší už to nikdy nebude

Wilsonova 10 (2021) (pořad)

báječný pořad, soudím podle několika odpadů, že většinou máme rádi tento nezávazný situační humor, není to s námi vůbec špatné

Bod obnovy (2023)

co má člověk k tomuto filmu napsat, když se po celou dobu nudil, prostě škoda té práce

Tělesné vztahy (1971)

Tenhle film je plný výborných herců, ale nijak mě nenadchl, Nicholson je tu docela mladý, ale vypadá vyžile a je to takový slizoun.

Na dotek (2002) (divadelní záznam)

nádherné představení, těším se, až bude tento divadelní záznam reprízován, film sem film tam, to nesnese srovnání,

Ricky Gervais: Armageddon (2023) (pořad)

no, Ricky nastavil lidstvu zrcadlo, a není to lichotivý pohled, bylo to vynikající, najednou vnímám, že se vůbec nesměju, ale nevadí, tak si zopakuji, neberme život příliš vážně, stejně z něho nevyvázneme živí

Vyšší moc (2014)

tak se žije ve dvou, stále se konají nedorozumění a neustále se přeci lidé dohadují, to je život. Samotnému je těžko, a ve dvou je to těžké také. Můžeme si vybrat. Mužské ego, je takové, jaké je, prostě pokoru nehledejte. Oni hlavně nic nechtějí řešit. Ale žena  v tomto příběhu je taky dobrá, ponižuje otce svých dětí před druhými, netuší asi, že ponižuje  vlastně celou rodinu. Jo, ano, chlap to notně podělal, chytla ho panika. V tom nastalém dusnu chudák  málem zešílel.. Tak to graduje a místo, aby se se pořádně pohádali, chodí si špitat na chodbu. Přiznám se, že některým recenzím ani nerozumím, Šalda hadr. Děti tam bulí, nevím co si mám o tom myslet, to bychom se my starší museli věšet, nikdo neměl dokonalé dětství, přesto nás rodiče měli rádi. Děti to jistě zocelí, a budou  to v budoucnu hodně potřebovat, jak to tak sledujeme zdálky.

Saltburn (2023)

Ani jedna sympatická postava, místo lítosti nad hlavní postavou se člověk ošívá nad tou trapností. Samí výborní herci, až na úhlavního krasavce, který je teda herecké dřevo. No jo, vedlejší činnost - model. Chvílemi to připomíná film Talentovaný pan Ripley (1999)