Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
61 fanoušků
/ 45 bodů
dewy
Ivo Michalík
Praha, Hlavní město Praha, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Komedie
Akční
Krimi
Horor
film
seriál
TV film
divadelní…
hudební…
USA
Velká Británie
Francie
Česko
Československo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
Oblíbené filmy
(10)
Memento
(2000)
Matrix
(1999)
Smrtící bumerang
(1996)
Jeřábi táhnou
(1957)
Spalovač mrtvol
(1968)
Jdi a dívej se
(1985)
Návrat
(2003)
Requiem za sen
(2000)
Kimssi pyoryugi
(2009)
Pod vlivem lásky
(2008)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
45 bodů
Fanklub
(61)
Kulmon
Bebacek
ORIN
castor
Kusko.t2
dopitak
snaked
Tatannka
Kryton
swed
doinel
ic
ForusIK
Corey
yin`
chmíří
player68
Loki_17
nylo
lucinkapes
předchozí
1 - 20
další