Divnosvět (2022)

Osobně si myslím, že to nebylo zas tak hrozný, jak ostatní většinou říkají. Hezká animace, a příběh se mi taky celkem líbil. Taková rodinná pohodovka. Za mě průměrný animák- nenadchne, neurazí

Geekec (2017) (pořad)

Kdo je fanoušek filmů/ seriálů, tak tohle je podcast přesně pro něj. ( takže téměř každý kdo je na čsfd ;). Já osobně, moc ráda tuhle nerdovinu poslouchám. Kluci mě s jejich námitkami, a narážkami na filmy/seriály vždy pobaví, a jejich menší hádky co se týče Márvelu, také pobaví. Osobně si myslím, že Torenovi úvody, jsou čím dál delší ale přesto baví, a jsou fajn :). Ale krom toho, že to pobaví, se také dozvím něco ze světa filmů/seriálů. Celkově super podcast, který zlepší den, a náladu. 🎬👍

Jeho temné esence (2019) (seriál)

Když jsem zjistila že se natáčí noví seriál,  s předlohou od Philipa Pullmana, trošku jsem se bála, že to dopadne stejně, jako zlaty kompas z roku 2007, ovšem dopadlo to skvěle. Úžasné obsazení, herci své role zahráli skvělé. K tomu ještě naprosto úžasná hudba, od Lorne Balfe. Skvělé zpracovaní démonů, moc mě překvapilo jakým stylem, se ti démoni tvořili. No prostě celkově, to vizuálně vypadá skvěle. Moc mě potěšilo, že se v celku drželi knižní předlohy. Za mě úžasný seriál, asi to není úplně pro ty, co vyhledávají takoví to klasické fantasy s draky a tak, ale tohle rozhodně doporučuji, je to taková zajímavá změna, co se týče fantasy.