Chlapec a jeho pes (1975)

2/10 Obrovske zklamani! Jsem velky fande postApo, ale toto je VELMI spatny ftip, proti kteremu je jakykoli MadMax umelecke dilo. Pocitam, ze puvodni Elisinova povidka muze byt super - asi se po ni radsi podivam - ale jeji prevedeni na platno ji totalne zabilo, prestoze nektere napady nejspis zustaly, a tak se z toho nestal cisty odpad. Par ftipku to zkratka neutahne, jsem pro, at se najde nekdo, kdo to udela bez hvezd typu mlady Johnson, ci zraly Robards, ale zato poradne!

Chobotnička (1983)

Ac mam jako JB nejradsi Moora, tak tento film bych mu nepchovalil ani po sude tequily. Pravda neni to jenom jeho zasluha, ale stejne, to se na to mel uz teda vykwaknout. Protivnici neschopni a bondbaby skarede, zapletka prekombinovane slaba. Jeden z neslabodusnich Bondu ever!

Choking Hazard (2004)

Tesil jsem se na to jako male decko a spatne to dopadlo. Tvurci a recenzenti, co spachali tento film a me kdysi pomerne dost ovlivnili, se bohuzel nepoucili s nesvaru, na ktere sami upozornovali a prevedli je i do vlastniho filmu. Skoda. Nerikam, ze tento film nema v republice obdoby a kdyby tam Dada ukazala kozy, tak dam snad i petku, ale bohuzel pres prehrsel dobrych napadu jsem byl kapku zklamany. Ta klise se dala zvladnou lepe... Snad priste - v druhem dile ;]]___________Dejte pokoj, ja nemam na praci ani pomysleni.... ;]]

Chorus Line (1985)

Muzikaly nesu tezce, ale tento se OPRAVDU povedl!

Chyťte doktora (2007)

6/10 Prekvapeni - nic jsem necekal a docela jsem se v ceske Lole bavil a to jsem monogamni. Idealni film na vyluxovani hlavy.

Chyťte zloděje (1955)

9/10 Neni to uplne spica, ale Grace je uzasna, Cary sympatak, a ty HEFTY provazejici cely film nezapomenutelne! Misty me to prislo jako inspirace pro Fantomase ;]]

Ideál septimy (1938)

2/10 Takova typicky naivni prvorepulikova blbost z lepsich rodin, o ktere se normalnim lidem mohlo tak leda zdat. Nebyt tam rodic seprtimanky Plachta, tak by to snad byl i odpad...

Identita (2003)

Docela to slo, kdyby jen tam nedali ten zacatecni prostrih, tak jsem nemusel mit pokazeny konec - nemam rad filmy, u kterych vim jak zkonci, ale tento to pekne predvyplnil, tak jsem na to i zapomnel ;]

Il Boss - Smrt na zakázku (1973)

7/10 Tak nejak bych si predstavoval poradnou neodflaknutou gangsterku. Mraky mrtvych, drsny Silva, misty hutne hlasky - pasovane cigarety, "milenecka" rozpravka. Co vic si prat od odpocinkoveho filmu?

Ilja Muromec (1956)

5/10 První sovětský Cinemascope film se stereozvukem není ledajakou podívanou – pojednává o největším ruském hrdinovi všech dob Iljovi Muromcovi – o jeho zázračné proměně z nemohoucího kripla na nadpozemského bohatýra a o některých jeho skutcích, co pro blaho své vlasti vykonal: porážka východních nájezdníků na čele s chánem Kalinem, napravení vztahu knížete Vladimíra ke svým poddaným, zatočení se zrádcovskými bojary, lapení zlého skřeta trápícího pocestné, zabití draka ohrožujícího město Kijev,… V první řadě jsem byl šokován výzorem tohoto bohatýra – v mých představách se jednalo vždy o mladého a perspektivního junáka a roli ve filmu dostal 50ti-letý strejda, jehož rodiče při požehnání vypadají jako mladší sourozenci. Režisér zřejmě nechtěl měnit statnou postavu s rychle ubíhajícím věkem jeho syna Sokolíka. Další zklamání: hodně známá masová scéna divokých nájezdníků řítících se na Kijev se ukázala jako 2-3projekce a ne jako reálný dav, šermování a soubojů bylo nemnoho, takže výsledný dojem z filmu zachraňovali aspoň nadpřirozené postavy draka a skřeta. Nicméně teď už je mi v celku jasné, co posloužilo jako inspirace pro pozdější Barbary Conany a podobné Excalibury.