Miláček (2012)

Bolo by to za 4, ale kedze je to klasika od mojho oblubeneho autora, tak 5. Vyborne kostymy, hudba, herecke vykony. Neviem co tu kazdy bude riesit Pattinsona dookola, to tak bolo aj s DiCapriom po Titanicu? Cert mu bol dlzny ten Twilight :)

Fonejacker (2007) (seriál)

All I require from you is your bank account number and sort code, we will send you moneys :)))

Stuey (2003)

Fantasticky zivotopisny film o kontroverznej postave pokru Stu Ungarovi! Vyborne ukazane co urobia peniaze s labilnejsim clovekom, ktory to nezvladne. Pre pokristov must see.

Plač, má milovaná vlasti (1995)

Mimoriadne dojemny pribeh z Juznej Afriky v roku 1946. Perfektne herecke vykony, perfektna hudba, perfektny pribeh, tazko nieco vytknut. Fanusikovia filmov z Afriky siestu imaginarnu hviezdicku navyse, ako ja.

High Stakes Poker (2006) (pořad)

The best of best, nic viac netreba dodat! Skoda ze posledne serie bez znamej dvojice moderatorov uz nemaju taku atmosferu.

Hráči (1983) (divadelní záznam)

Som rad ze aspon prostrednictvom tejto inscenacie som mohol vidiet divadelnu genialitu tychto hercov, kedze som vtedy bol iba dieta.

To byl zítra flám (2010)

Perfektna komedia so super hereckymi vykonmi. Priaznivcom komedii odporucam. Ved vsetci vieme ako je to s hodnoteniami komedii na CSFD, tie su podradny druh pre miestnych pseudointelektualov a samozvanych kritikov. Vacsie hodnotenie dostane hodinovy zaber na muza od Warhola lebo to ma skrytu myslienku a je to umenie.

Co tě nezabije... (2008)

Tak toto je presne moj styl filmu, tomu nie je co vytknut, perfektna hudba a najma charizmaticki herci ktorych som si hned oblubil, parada. Kto ma rad tento styl s touto tematikou, ten si pride na svoje.

Motocyklové deníky (2004)

Krasny film. keby sa nevedelo kto ten mlady chalan je, tak tu nikto neomiela dokonca politicku agitaciu a podobne veci. krasna hudba, herecke vykony, prostredie, vyborne.