Mafiánovi (2013)

Toto bolo kurva dobre.

Colette (2013)

Film si možno zaslúži lepšie hodnotenie, ale je úplne zbytočný a sprosto sa priživujúci na holocauste. No to, čo tu vypisuje bravčová sviňa verbal, mňa ako občana Israela hlboko úraža je primitívny fašistický komentár toho ostravackého kokotka, ktorý trpí ťažkou depresiou z toho, že má veľmi malého čuráčka a tak šuká do mačiek a tým znetvoruje tieto úbohe zvieratka, ale som s poťešením počul, že ochrancovia zvierat idú poňom, aby mu rozpárali brucho a obesili ho na jeho vlastných črevách. Ptáku, Hitler ťa čaká v pekle.

Jako za starejch časů (2012)

Skvelá ukážka, že aj jeseň života je potrebné si užívať, čo to dá aj s pomocníčkou viagrou.

Roman Polanski: Štvanec (2012)

Honba na židov na pokračovanie, Roman, Samanthe, ktorej ublížil pred 30 rokmi vyplatil vtedy 500 000 dolárov, čo bolo na tu dobu obrovska čiastka, obaja sa svojim spôsobom zmierili, ale spať to nedalo určitej fašistickej časti americkej justície, ktorá sa rozhodla aj po 30 rokoch Žida Polanského zlikvidovať, no nevyšlo im to. Pritom v USA žije spústa fašistických a moslimských svíň, ktoré majú priamo, alebo nepriamo na svojich rukách židovskú krv za tichej podpory americkej vlády ako sa to stalo 11.9.2001.

Jasmíniny slzy (2013)

Je fakt, že Lenka kedysi napísala čo bude až Woody nebude a to z jednoduchého dôvodu, nikto nedokáže podať svojim spôsobom banálny príbeh, tak pútavo ako Woody a ešte ked mu k tomu pomôžu skvelé herecké výkony( hlavne Cate) tak je sa načo dívať. A z filmu poučenie, chlapi nikdy nepovedzte svojej žene, že už ju nechcete pre inú, lebo dopadnete ako Hal, majme svoje ženy radi a ked sa nejaké techtle mechtle pritrafia, tak raz za rok je to zdravé a zároveň zistite, že vlastne Vaša žena ma tie isté pohlavné orgány ako Váš bočak.

Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

No, aj ked som vypol mozog, tak tá príšerna opakovateľnosť toho všetkého, čo tu už bolo štyrikrát, mozog mi reštartovalo a ja začal byť nervozny a začal v kine okrikovať ľudí, aby boli ticho a nejedli tie popcorny, pobavil ich poznámkov, ked hobit vošiel do tej obrovskej komnaty s peniazmi nech mi zoberie za vedierko, lebo ja som na podpore a ked už som nevedel, čoby, tak si išiel kupiť pol litra becherovky a pocmurkujuc sme to zvládli do konca.

Jak vytrhnout velrybě stoličku (1977) (TV film)

České filmy veľmi nepozerám, pripadajú mi nejaké suché, ale toto som mal a mám rád už od narodenia.

Kick-Ass 2 (2013) odpad!

Nevládal som tu hlúpu maškarádu dopozerať.

Před půlnocí (2013)

Tí, čo tu dávaju plne počty sú určite nevydaté a neženatí, lebo toto bolo, pre dlhoročne ženatého chlapa ako som ja nesmierne ukecané a nezmyselné rozoberanie možného aj nemožné.